contador gratis Saltar al contenido

Kas arendate uut kaubamärki? DesignEvo abil saate luua tasuta logo – saidi juba täna

Kas arendate uut kaubamärki? DesignEvo abil saate luua tasuta logo - saidi juba täna

Brändi või projekti loomine eeldab ka kihlvedu neid esindava pildi suhtes. DesignEvo on intuitiivne tööriist, mis aitab teid selle ülesande täitmisel, pakkudes enam kui 10 000 malli, mida saab igaüks kasutada ja kohandada.

Nõuded logo loomiseks platvormil on lihtsad. Esiteks peate registreeruma saidil oma Facebooki konto või e-posti kaudu ja pärast selle toimingu lõpuleviimist võite alustada DesignEvo logo malli uurimist.

DesignEvo

Ülesande lihtsustamiseks pakub sait mitmeid ettepanekuid kategooriate jaoks, näiteks loomadest, autodest kuni teaduse ja tehnoloogiani. Kuid kui soovite, võite alati otsida konkreetseid sõnu ja mudeli tulemused ilmuvad teie otsingu põhjal.

Pärast logo valimist saate mudeli kohandada, see tähendab teie viimase kaubamärgi nime ja tunnuslausega. Fonte ja fondivärve saab ka redigeerida. Kui soovite logole lisada uue elemendi, saate valida ikoone, teksti, kujundeid ja tausta, mõõtmeid, mida saate muuta.

Pärast kunstiteose valmimist saate pildi üle kanda. Kui otsustate faile alla laadida madala eraldusvõimega, ei pea te mingit summat maksma, kuid kui eelistate kõrgema kvaliteediga pilte ja näiteks läbipaistva PNG-vormingus, mida saab redigeerida, pakub platvorm kahte maksepaketti. Praegune väärtus algab 29,99 dollarist ja lõpeb 49,99 dollarist.