Kas digitaalsed BMG-kaardid on head? Tutvuge rakenduste, kontode, annuiteetide ja määradega

Meu_BMG on tasuta digitaalne pangakonto, mille toiminguid teeb rakendus, mis on saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS). Asutus pakub deebet- ja krediitkaardikasutajatele aastatasuta, tasuta ĂĽlekandeid, piiramatut väljamakset, virtuaalset “notsu panka” lisaks investeerimisvõimalustele.

Nagu teistegi digipankade puhul, on rakenduses või veebisaidil võimalik mõne sammuga konto avada. SEE TechTudo eraldab mõned küsimused ja vastused digitaalsete BMG-kontode ja kaartide kohta.

Petturiskiga Nubanki kaardi väljastab pank uuesti

1/3 Kas digitaalne BMG-kaart on hea? Digitaalkontode kohta kĂĽsimuste ja vastuste vaatamine – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Kas digitaalsed BMG-kaardid on head? Digitaalkontode kohta kĂĽsimuste ja vastuste vaatamine – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mis see on ja kuidas see töötab?

Digitaalsed kontod töötavad läbi tasuta rakenduse meu_BMG. Kuna tegemist on virtuaalse pangaga, tehakse peaaegu kõik tehingud veebis. See võimaldab ettevõttel madalamaid tegevuskulusid, mis võimaldab odavamaid teenusepakkumisi, näiteks tasuta kontosid ja aastatasuta krediitkaarte.

Rakenduses on lisaks kuu arvete jälgimisele võimalik taotleda laene, analüüsida oma finantselu ühel ekraanil, teha ülekandeid BMG või muude pangakontode vahel, teha makseid, teha investeeringuid ja neid jälgida. Pidage meeles, et krediitkaardi omamiseks peate läbima krediidianalüüsi.

Konto avamiseks aadressil meu_BMG järgige lihtsalt rakenduses mõnda toimingut ja täitke vorm. Klõpsake nuppu „Ava minu konto“, sisestage oma sotsiaalkindlustuse number ja mobiilinumber ning oodake, kuni kinnituskood saadetakse SMS-iga. Virtuaalne assistent aitab klientidel registreeruda.

Rakendus palub protsessi jätkamiseks ka RG- või CNH-foto ja isikliku teabe. Meeskond analüüsib ettepanekut ja võtab teiega ühendust e-posti teel, teatades teile, kas registreerimine kinnitati või mitte.

2/3 Digitaalkonto on võimalik avada rakenduse meu_BMG kaudu – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Digitaalkonto on võimalik avada rakenduse meu_BMG kaudu – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Üldiselt on digipanga teenustasud odavamad kui traditsiooniliste finantsasutuste tasud. Meu_BMG pakub oma klientidele krediitkaarti, millel pole aastamaksu, kuid mille eest võetakse arvete hilinenud maksmise eest intressi.

BMG kontode või muude asutuste vahelisi pangaülekandeid ei maksustata ning piiramatut väljamakset on võimalik teha igas BMG pangas või Banco24Horase sularahaautomaadis.

Mis vahe on Nubankil teistel digipankadel?

Peamine erinevus meu_BMG vahel teiste digipankade puhul on asjaolu, et see võimaldab oma klientidel piiramatut väljamakset teha ilma tasudeta. Nubank küsib R50 dollarit, Neon maksab raha väljamaksmiseks 6,90 dollarit ja iga kuu teise teise panga eest teise ülekande eest veel 3,50 dollarit.

Banco Originalis on konto omanikul õigus neljale väljamaksele ja kahele ülekandele. Nende ressursside ületamisel võetakse tehingu eest eraldi summa: 1,90 R $ väljamaksete eest ja 0,70 R $ oma pangakontode vaheliste ülekannete eest.

Rakendusega meu_BMG on võimalik ettevõtte pakutavatel arvelduskontodel ja seotud kaartidel hallata ja teostada tehinguid. Sellel rakendusel on lihtne ja väga intuitiivne liides. Ekraani allosas on platvormi pakutavad teenused, sealhulgas investeerimisjagu ja Duda virtuaalne assistent.

Jaotises „Minu kontod“ näitab rakendus krediitkaardil saadaolevat arvelduskonto saldot ja limiite. “Investeeringute” alt on võimalik valida summa, mida kasutaja soovib rakendada ja kui kauaks. Virtuaalne abimees on samuti väga kasulik ja seda saab kasutada arvete tasumiseks, ĂĽlekannete tegemiseks, arvelduskonto saldode ja väljavõtete kontrollimiseks ning klientide kĂĽsimustele vastamiseks.

3/3 Rakendusel meu_BMG on klientide abistamiseks virtuaalne assistent – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Rakendusel meu_BMG on klientide abistamiseks virtuaalne assistent – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti