Kas “eemaldate” endiselt pliiatsi arvutist ohutult? Kas teadsite, et ei pea?

Muidugi kasutab see endiselt teie pliiatsi funktsiooni „turvaline kustutamine” arvutis ja kui selle unustate, vabastatakse vaimsed „opps”, lootes, et see ei kahjusta väikest salvestusseadet. Windows 10 versioonis 1809 on Microsoft muutnud väliste andmesalvestusseadmete, näiteks pliiatsite või kõvaketastega suhtlemise põhimõtteid.

Võeti kasutusele funktsioon „kiire kustutamine”, et pliiats arvutist kustutada igal ajal, kui vaja, kui te pole andmeedastusprotsessi keskel. Värskendusmärkmete kohaselt on operatsioonisĂĽsteem määratlenud väliste salvestusseadmetega suhtlemiseks kaks poliitikat, millest vaikimisi eeldatakse “kiiret kustutamist”. See teeb pliiatsi kustutamiseks kõik toimingud ilma funktsiooni “Riistvara turvaline eemaldamine” kasutamata. Kuid see valik takistab sĂĽsteemil vahemälufunktsioonide täitmist, mis võib aja jooksul sĂĽsteemi jõudlust halvendada.

Windows 10 tech “data-title =” Windows tech 10 – Kas te ikka “ohutult kustutate” pastakaid arvutist? Kas teadsite, et ei pea? – SAPO Tech ”> aknad 10 tech

Teine poliitika on “parem jõudlus”, mida varem kasutati veana ja mida kasutati Windows 10 hoolduses arvuti jõudluse optimeerimiseks. Sellisel juhul kaasatakse vahemälu toimingusse väline mäluseade. Sellisel juhul on vaja säilitada seadme pĂĽhkimise ohutu kasutamine, mis põhimõtteliselt ĂĽtleb operatsioonisĂĽsteemile, et see lahkub vahemäluprotsessist.

Microsoft selgitas, et ehkki poliitikaprioriteedid muutuvad, saavad kasutajad poliitikakäitumist muuta. Selleks ĂĽhendage lihtsalt pliiats, vajutage hiire paremat nuppu Start-ribal ja valige suvand “Disk Manager”. Igal kettal tabeli all olevas loendis vajutage hiire paremat nuppu ja valige “Atribuudid”. Teisel vahekaardil on teil menĂĽĂĽ „Reeglid” ja mainitud kaks uut valikut (peate värskendama Windows 10).

Windows 10 tech “data-title =” Windows tech 10 – Kas te ikka “ohutult kustutate” pastakaid arvutist? Kas teadsite, et ei pea? – SAPO Tech ”> aknad 10 tech