Kas Galaxy S8 on tõesti kahekordse kaamera vääriline?

Kas Galaxy S8 on tõesti kahekordse kaamera vääriline?

Lekked Galaxy S8 arendusprotsessis jätkuvad ka pärast selle ametlikku väljaandmist. Muide, mudel hakatakse müüma Brasiilias ning meil on ka võimalus seadme prototüüpi täita kahekordse kaameraga, projekt on selle lõppversioonis alles. Lõppude lõpuks on uus S8 siiski väärt kahekordsete objektiivide komplekti?

Topeltkaamerad muutusid eelmisel aastal populaarsemaks, esinedes sellistes mudelites nagu LG G5, iPhone 7 Plus ja Huawei P9. 2017 on selles valdkonnas reserveerinud ka mõned uudised. LG G6 ja Huawei P10 jätkavad eelkäijate alustatud projekti.

On selge, et suurtootjad peavad selle uuenduse omaks võtma, sest nemad vastutavad selle suundumuse kättesaadavaks tegemise eest mitmes riigis. Ilmselt otsustas Samsung panustada topeltläätsedele ja tähtsustada uue Galaxy S8 muid aspekte. Vähemalt selgub täna Internetis välja antud prototüüp:

Duo Galaxy S8 objektiivi lekeS8 prototüüp kahe läätsega / TekSapo

Ettevõttel on tõesti huvi oma uude laeva kasutusele võtta kahekordseid kaameraid. Andurite olemasolu tagaküljel võib aga panna Sammy vabastama ühe suure erinevusest S8: piiramatu kuva (lõpmatusekraan). Tehniliselt on ettevõtetel keeruline moodulite ja kahe objektiivi komponentide tõttu lisada tagaküljele biomeetrilisi andureid, nagu seda tehakse uute toodete puhul.

Kui see pole tagaküljel, võib-olla peab Samsung selle ette panema, mis ei meeldi piiramatu kuvamise kontseptsioonile. Kuid meil on füüsilised nupud ja servad kasutavad rohkem ruumi. Muidugi, see on minu teooria sellest ideest S8-s lahti laskmiseks.

See ei tähenda, et kaubamärk kavatseb sellest projektist lahkuda. Selle asemel on meil sel aastal endiselt Note 6, mis võib turule jõuda kahe kaameraga. Viimati näeme seda funktsiooni jõudmas Galaxy S9-le.

Kas Galaxy S8 on tõesti kahekordse kaamera vääriline?

Isiklikult ei näe ma nutitelefonis kahekordse kaamera omamisel palju eeliseid. Ütle, et ma ei usu, et see funktsioon on midagi tapvat. Selle turutrendi puudumine ei muuda ka Galaxy S8 toodet madalamaks, vastupidi, ma usun, et vaevalt S8 omanikuks saanud kasutaja kaotab teise objektiivi.

Topeltkaameratest ei puudu Galaxy S8.

Kahekordsete läätsede valdkonnas on Apple investeerinud 56 / mm f / 2,8 avaga objektiivi, mis on pühendatud suumimisele ja pildi suurema teravussügavuse tunnetamiseks. Huawei omakorda investeerib sekundaarsesse ühevärvilisse sensorisse, mis töötab koos peamise RGB-ga, pakkudes hallide toonidega fotodel suuremat detailsust ja sügavust.

Neil kahel juhul on meil häid ja väga huvitavaid tulemusi, sõltuvalt valgustusest, kuid midagi ei saa kasutaja teha Galaxy S8 kaameraga ja kasutada head pilditöötlusrakendust.

Minu meelest pole kahepoolne kaamera Galaxy S8-l tundmatu. Ja mis sa arvad?

(tagsToTranslate) Galaxy S8 topeltläätsega (t) Galaxy S8 topeltkaamera (t) Galaxy S8 + kaamera