Kas jälgite mängu Super Bowl ja soovite proovida jalgpalli? Madden NFL Mobile on mäng - Android

Kas jälgite mängu Super Bowl ja soovite proovida jalgpalli? Madden NFL Mobile on mäng – Android

Madden NFL on vanim sporditeemaliste videomängude sari, mis on endiselt aktiivne ja mis on selle kirjastajalt Eletronic Arts peaaegu kadunud. Nagu FIFA, uuendatakse ka Ameerika jalgpallisarju igal aastal, tutvustades uusi funktsioone, mis tekitavad spordisõprade vastu huvi ja nagu arvata võis, oli Super Bowli ajal sel ajal üha enam nõudlust.

Neile, kes soovivad mängu kõikjal kaasas kanda, on EA Sportsil kaasaskantav nutitelefonide versioon Madden NFL Mobile, tuues esile selle dünaamilise hooaja, aga ka uue ründevormingu viimases versioonis. Peamine väljakutse on võimaldada mängijatel üles ehitada oma meeskond praeguse ja legendaarse võistluse staaridest, inspireerides Ultimate FIFA meeskonda.

Mitmikmängukomponendi roll on väga oluline, toetades koostöö- ja võistlusmängurežiime, nii et saate areenil oma sõpradega silmitsi seista. Teel Super Bowlisse peate värbama parimad staarid, täitma igapäevase eesmärgi uute sportlaste avamiseks, võitma matšid, mis pakuvad pääsu Super Bowli finaali eeldatavale pühapäevale.

Madden NFL Mobile saate tasuta alla laadida iOS- ja Android-versioonides.