Kas kasutate helistamiseks oma mobiiltelefoni?

Sel nädalal teatas WhatsAppi meeskond, et kogu maailmas teevad rakenduse kasutajad päevas üle 55 miljoni videokõne. Võttes arvesse, et teenusel on 1,2 miljardit kasutajat, tundub see arv peaaegu tühine. Kas maailma tipp-mobiilsideoperaatorite juhid mõtlevad siiski samamoodi?

Eelmisel nädalal oli WhatsApp umbes tund aega maal. Praegu ootan baaris mõnda sõpra ja kuna sõnumsiderakendused on ressurss, mida kõik minu ümber kasutavad suhtlemiseks, on lahendus arusaamatuste vältimiseks inimestele helistamine. Jah, alternatiiv on kasutada Facebook Messengeri, kuid ma ei kasuta rakendust, seega on kõige kiirem helistada või saata sõnumeid.

Seal, kus ma olin, käis möll ja mõistsin, et paljud inimesed kasutasid sel ajal oma telefoni helistamiseks ja mõtlesid, kas probleem on WhatsAppi või nutitelefoni internetis.

Kahjuks pole mul WhatsAppi selle languse ajal nutikaid telefonide suurenenud kasutamise kohta häälkõnede tegemiseks kindlaid andmeid. Arvestades siiski naabruskonnas olevate inimeste reaktsioone, kus ma viibin, ja saidi kasutajate taotlusi teada, mis sel ajal rakendusega juhtus, võin öelda, et selliste operaatorite nagu Claro, Vivo, Oi ja TIM juhid pidid kindlasti uurima kõnede ja SMS-ide mahtu. teie päevastatistikas saadetud kõrgemad määrad.

Seda tüüpi reaktsiooni ei tekitanud siiski WhatsApp, vaid see, kuidas me igapäevaselt suhtlemiseks internetti kasutame. Kasutades näiteks oma kogemust, on helistamine kellegi poole pöördumisel minu viimane abinõu ja sellegipoolest teen seda sõnumsiderakenduste kaudu, näiteks WhatsApp (WiFi või andmesidepakett), mitte telefoni teel (häälepakett). Tegelikult, kui helistan kõnepaketi abil, säästan tihti andmesidepakettide pealt, sest kõned ükskõik millisele operaatorile kuuluvad minu lepingu väärtusse, millel puudub piiramatu internet.

Lõpuks usun, et kuigi maailma suurimate mobiiltelefonioperaatorite juhid pole eriti õnnelikud nähes, et WhatsAppis videokõnedele kulutatakse päevas 340 miljonit minutit, ei tohiks nad ka nii pettunud olla, kuna nad võtavad vastu ka mobiilse Interneti lepingute kaudu ja püsiv.

Mida sa arvad? Hääletage kindlasti ülaltoodud küsitluses.


Andmed videokõnede mahu kohta WhatsAppis esitatakse ettevõtte kommunikatsiooninõuande kaudu.