Kas kavatsete osta uue Androidi? Niisiis, peate selle rakenduse eelnevalt alla laadima

Tuleva aasta lõpuks on võimalused erinevate toodete jaoks kampaaniate leidmiseks üsna suured ning paljud inimesed kasutavad võimalust nutitelefoni vahetada või uut seadet osta, kuid arvestades nii paljusid turul saadaolevaid mudeleid, võib tarbijatel olla raskusi suurema seadme valimisega. hea sind teenida. Kuid ülesande lubab Versuse rakendus lihtsamaks muuta.

Versuse avakuva pole midagi muud kui tehnikamaailma uudistevoog, kuid rakenduse ülaosas on selle peamine tööriist: seadmete võrdlejad.

Toiming on väga lihtne, sisestage lihtsalt seadme nimi ja Versus näitab soovitust täisnimega, seejärel korrake toimingut järgmisel väljal võrreldavate seadmetega ja klõpsake nuppu “Mine” et rakendus näitab kahte valitud seadet kõrvuti, tuues välja nende peamised eelised teiste seadmete ees. Tehnilised kirjeldused on samuti ĂĽksikasjalikult näidatud ja kõik portugali keeles.

versus

Vastase koduliides ja võrdlusekraan! / © ANDROIDPIT

Versus’is kuvatud seadmepildid on skaalal, see tähendab, et võrreldavate toodete vahel on võimalik näha tegelikke erinevusi suuruses ning teatud nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks on endiselt saadaval 3D-vaade, et saaksite tulevikus oma nutitelefoni või tahvelarvuti maksimaalset teavet vaadata. ees.

Samuti on võimalik võrrelda rohkem kui 30 tootekategooriat.

Versuse liides on väga nutitelefonisõbralik, kuid suurema ekraani ja tahvelarvutitega seadmetel on rakendusel parem kasutatavus, kuna see võimaldab kogu teavet ekraanil kõrvuti kuvada. Rakendus on endiselt tasuta, ilma tüütute reklaamideta ja selle kasutamiseks pole vaja isegi sisselogimist.

2015. aasta ekraanipilt 11 26 11 20 25

Maastikurežiim versus tahvelarvuti / © ANDROIDPIT

Samuti saate jagada otsingutulemusi ja lisada ka uusi põhjuseid, miks seade on konkurentidest parem. Veel üks huvitav punkt on see, et võrdlusfunktsioon töötab väga paljude toodete jaoks, mitte ainult nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks. Kokku on üle 30 tootekategooria, näiteks kaamerad, protsessorid, kõrvaklapid, telerid ja palju muud. Võimalik on juurde pääseda ka Versuse veebiversioonile, kuid mobiililiidesel on parem liides.

VastuInstallige Google Playsse

Ja kas sa juba tead Versust?