IGRE

Kas kogute “kraami”? Korraldage ja jagage Colnectiga

Võime loetleda Interneti eeliseid loendamatutes valdkondades, kuid pole kahtlust, et kogunemine on veebikogukondade kaudu omandanud uue dünaamika. Kas mäletate, et tutvusite teatud riikides saadaval olevate templite või müntidega raamatute ja kataloogidega, mis on praktiliselt alati aegunud? Noh, on saite, kust saate hõlpsasti oma kollektsiooni jaoks uusi esemeid leida ja mis kõige tähtsam, neid korraldada.

Colnect (colnect.com) on veebisait, mis võimaldab mitte ainult kogude korrastamist, vaid võimaldab ka korduvaid esemeid kättesaadavaks teha või mida te enam kaubelda ega müüa ei soovi. Sellised vahendid edendavad suhtlust kogukondade vahel, kus liikmed loovad sooviloendeid ja objektide pakkumisi.

Ja milliseid kollektsioone leiate ja korraldate Colnectist? Nii naeruväärne kui see ka ei tundu, pakub see sait mis tahes andmebaasi, mida teie arvates saab koguda. Alates tavalistest templitest, müntidest, taskukalendritest, kleebistest kuni ebatavaliste teesiltide, tubakapakendite, pudelikorkide või paberist salvrätikuteni, et tuua teile vaid näide.

Andmebaasis loetletud üksused sisaldavad informatiivseid kirjeldusi riigi, tootmisaasta ja seisukorra kohta. Saate tutvuda sõprade üksustega, pakkuda pakkumisi ja jätta neile kommentaare.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH