contador gratis Skip to content

Kas koronaviirus vÔib turul positiivseid muutusi pÔhjustada?

Kas koronaviirus vÔib turul positiivseid muutusi pÔhjustada?

Koroonaviiruse pandeemia ajal nÀeme uudiseid vÀga erinevatest valdkondadest: alates toiduturust ja tualettpaberist riiulitel kuni ettevÔteteni, kes kasutavad seda sotsiaalset distantseerumist oma toodete levitamiseks.

Google teatas, et kuni 1. juulini 2020 on Hangouts Meets videokÔnede tööriist kÔigile vabalt kÀttesaadav.

NÀgime paljusid ettevÔtteid, kes kÀisid osa neist toodetest klientidele tasuta vÀlja andmas, nÀiteks 1Password, mis eemaldas tarkvara Àriversiooni prooviperioodi piirangu, ja telekommunikatsiooniteenused vabastasid kaabeltelevisioonikanaleid vÔi suurendasid fikseeritud ja mobiilse Interneti-kiirust, kuigi seda nÔudis Anatel .

Ehkki ettevĂ”tte poolt vĂ”ib tunduda hea samm teha oma tooteid vabalt kĂ€ttesaadavaks, pole see strateegia tegelikult midagi muud kui turu pakkumise ja nĂ”udluse kĂŒsimus.

Mida rohkem inimesi on karantiini tÔttu kodus, seda rohkem vajavad nad tööriistu otse kodust töötamiseks vÔi ajaveetmiseks meelelahutust. Kui toodet pakutakse tasuta, piisab, kui vÔita uusi kasutajaid ja tulevikus neist kasu saada.

Puuduse loogika

Dobra, Rio Grande do Suli ettevĂ”te, mis toodab rahakotte ja muid paberisarnastest materjalidest valmistatud tooteid, avaldas oma IGTV-s video, kus rÀÀgiti nappuse ja kĂŒlluse loogikast.

Praegune nĂ€ide sellest, milline on nappuse loogika, mida me praegu supermarketites kogeme: kui arvame, et kĂ”igile mĂ”eldud konkreetset toodet ei tule, on kohe hirm, et toode lĂ”peb, tekitades konkurentsi selle ladustamiseks, pĂ”hjustades selle otsa ja muutudes ĂŒha enam. kallim, mistĂ”ttu ei ole see toode enam kĂ”igile kĂ€ttesaadav.

KĂŒlluse loogika

Teiselt poolt on arvukuse loogika vastupidine: koos loogikaga, et kÔigile on olemas konkreetne toode, teevad inimesed selle toote tootmiseks koostööd, suurendades voogu ja vÀhendades kulusid, muutes selle kÀttesaadavamaks.

Selle suurepÀraseks nÀiteks on Linux, mille kogukond teeb arendustöös koostööd ja on kÔigile kÀttesaadavaks tehtud.

Kodukontor

See sotsiaalne distantseerumine on sundinud paljusid ettevĂ”tteid töötama kodukontorites. Ühest kĂŒljest vĂ”ib see olla ohtlik, sest peakorteri korralikuks toimimiseks on vaja planeerida meeskonna töö, kuid pikemas perspektiivis vĂ”ivad paljud ettevĂ”tted leida, et see on töövorm, mis vĂ”ib töötada kohe.

Pandeemia ajal on hooldust vaja vĂ€he. Ärge unustage korralikult kĂ€si pesta, ĂŒmbrust puhastada ja viibida vĂ”imalikult siseruumides. Mida vĂ€hem inimesi selle viirusega nakatub, seda lihtsam on sellest lahti saada.

Kui teil on tehnoloogia kohta kĂŒsimusi vĂ”i soovite oma teadmisi kogukonnaga jagada, on Diolinux Plus selleks ideaalne ruum. Tule ja saa osa meie kogukonnast!

JĂ€rgmine!