Kas Lalamove on seda väärt? Tutvuge Rappi rivaali kohaletoimetamise rakendusega

Lalamove on Androidi ja iPhone’i (iOS) kohaletoimetamise rakendus, mis pakub kasutajaid ja ettevõtteid SĂŁo Paulo ja Rio de Janeiro osariikides, mida peetakse Rappi otsesteks konkurentideks. Oma kohalolekuga enam kui 260 linnas ĂĽle maailma on Aasia idufirmad 2019. aasta lõpus Brasiiliasse jõudmas, eesmärgiga uuendada kättetoimetamisteenuseid ja lubadusi samal päeval.

LOE: KĂĽmme ĂĽlimenukat rakendust, mida 2010. aastal polnud

Ettevõte ühendab inimesi partnerjuhtidega ja tellimusi saab vastu võtta mootorratta, kaubiku, kombised, fiorinos ja rullides, sõltuvalt eelistustest ja transporditavast materjalist. Praegu ei võta teenus saatmispartneritelt tasu. Vaadake, mis on Lalamove ja kuidas see töötab.

1/4 Kas Lalamove on seda väärt? Tutvuge Rappi rivaali kohaletoimetamise rakendusega – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas Lalamove on seda väärt? Tutvuge Rappi rivaali kohaletoimetamise rakendusega – Foto: Marcela Franco / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Rakenduse nimi Lalamove pärineb kantoni sõna „Lala”, mis tähendab „praegu / praegu”, ja inglise verbi „move”, mis tähendab „liikuma”, ristumiskohast. Platvorm osutab samal päeval või plaanipäraseid kohaletoimetamisteenuseid peaaegu kõigest võimalikust. See rakendus keelab ainult elusolendite – loomade ja inimeste – ning ohtlike kaupade, näiteks teravate esemete ja kemikaalide või ebaseaduslike toodete vedu.

Lalamove pakutavate teenuste autojuhiks või kasutajaks saab registreeruda. Tarneid saab teha erineva suurusega sõidukipark, sealhulgas mootorrattad, kaubikud, kombised ja rullides. Lisaks kättetoimetamisteenustele pakub rakendus klientidele abi ka lepinguperioodil kaupade laadimisel.

2 neljast Lalamove’ist saadeti samal päeval – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Lalamove tarnib sama päeva kaupu – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Kuidas Lalamove töötab?

Lalamove’i teenuste kasutamiseks looge ettevõtte rakenduse kaudu lihtsalt konto. Võimalik on valida, kuhu tellimused peale võetakse ja kohale toimetatakse, samuti transporditavad sõidukid. Kliendid jälgivad kogu teenust reaalajas jälgimisega, valides peatuste lisamise ja makseviisi – krediitkaardiga lisatud sularaha või ettemakstud krediit.

Inimene saab valida, kas ta soovib, et kohaletoimetamine toimuks õigeaegselt või plaanipäraselt ning tellimuse saab täita ainult siis, kui rahakotis on tasakaalu. Kliendid saavad valida isikliku või ettevõtte konto koos teise režiimi eksklusiivsete võimalustega.

Autojuhid saavad kohaletoimetamise taotlusi võrgus olles, eelistatavalt selles piirkonnas, kus nad asuvad, ja saavad ainult soovitud päringuid. Pärast tellimuse kinnitamist on saatjal vaja minna ainult näidatud kohta, võtta tellimus ja viia see sinna, kus kasutaja selle valib. Rakenduses saate jälgida saatelehti ja väljavõtteid.

3 neljast Lalamove’i tarnest võivad olla otsesed või plaanilised – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Lalamove’i kohaletoimetamine võib olla otsene või plaaniline – Foto: Reproduction / Marcela Franco

Mis on Lalamove’i teenused?

Lalamove pakub kohaletoimetamise, logistika, järjekorra ja juhiabiteenuseid. Rakenduses on mitu kategooriat, mis on jagatud vastavalt sõidukile ja tellimuse tüübile, mida kasutaja soovib transportida.

LalaGO on partnerikategooria, mis kasutab halli plaate ja tarnib termokotiga. Selle teenuse hind on R $ 9 kuni 4 km või R $ 1 iga järgmise kilomeetri kohta. LalaPRO kannab punase märgiga autojuhte ja maksab R $ 12 kuni 4 km, iga järgmise kilomeetri eest São Paulos on R $ 2 või Rio de Janeiros 1,80 R $.

Suuremate saadetiste jaoks on saadaval fiorino ja rullid. Fiorino põhihind on R $ 45 kuni 2 km eest, lisad lauad erinevatele distantsidele. Rullid maksavad São Paulos 100 kuni 3 km ja Rio de Janeiros 90 USA dollarit, koos lisahindlustabelitega.

Autojuhid võivad järjekorras oodata kuni tund, maksavad esimese 30 minuti jooksul R $ 14 või pikema aja kasutamise korral R $ 22. Laadimisabi varieerub vahemikus 25 kuni 120 USA dollarit ja muud võimalused koos täiendava abimehega võivad maja kolimisteenustes tõusta kuni 215 dollarit.

Kus Lalamove Brasiilias tegutseb?

Lalamove tegutseb ainult São Paulos ja Rio de Janeiros. Teenus on kohal pealinnas São Paulos, pealinnas ja linnades nagu Campinas, Jundiaí, São José dos Campos ja Santos, lisaks Rio de Janeiro, Baixada ja pealinnades nagu Petrópolis ja Volta Redonda.

4 neljast Rappi on Lalamove parim konkurent Brasiilias – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Rappi on Lalamove peamine konkurent Brasiilias – Foto: Barbara Mannara / TechTudo

Millised on Lalamove konkurendid?

Lalamove peamine konkurent on pikka aega Brasiilias olnud Rappi rakendus, mis on laiendanud oma tegevust enam kui 130 Brasiilia linna. Ettevõte pakub ka peaaegu kõike, mida on võimalik ette kujutada, erinevalt sellistest teenustest nagu iFood ja Uber Eats, mis piirduvad toiduga.

Lalamove erinevus seisneb selles, et pakub kasutajatele suuremat sõidukit erineva suurusega kaupade transportimiseks, lisaks sellele, et juhil on võimalik lepingu ajal esemeid laadida.

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida

Kuidas iFoodis allahindluskoodi registreerida