IGRE

Kas LG toob IFA-le volditud ekraaniga telefonid?

Kokkupandavad nutitelefonid tutvustasid ĂĽhte 2019. aasta suurt tehnikatrendi, kuid augustis käivitas seadme ainult ĂĽks tootja ja see pole isegi suur: Royole’i ​​ettevõte FlexPai, mis on omamoodi välitööstus. Samsung laseb Galaxy Foldi turule septembris, kui probleem on tuvastatud ja isegi Huawei on oma Mate X-i kuupäeva suhtes ettevaatlik olnud. Siis on veel sellised ettevõtted nagu Xiaomi, Oppo ja Lenovo (Motorola), kes on paljastanud, et töötavad oma tehnoloogia kallal. Ja ka LG.

LG avaldas IFA-le kutses kokkupandavate ekraanidega nutitelefonide või kahe ekraaniga nutitelefonide olemasolu, mille sĂĽsteem pole teada. Kindel on see, et animatsioon simuleerib mingisugust Pac-Mani mängu, kuni väike kuju hĂĽppab ĂĽhelt ekraanilt teisele, omamoodi GPS-kaardile, mis on mõeldud Berliinile, kus toimub IFA, pĂĽĂĽdes osalejate tähelepanu iga “Save the Date” abil, näidates 6. septembril kell 10.00 kohaliku aja järgi nutitelefoni esitlusele.

Kuna tegemist on kahe- või kokkupandava ekraaniga seadmega, ei tähenda see, et tehnoloogia oleks paindlik. Tegelikult vastutab ta globaalse kommunikatsiooni eest LG-s Ken Hong, kes ĂĽtles, et “meie lähiplaanides ei olnud painduva ekraaniga nutitelefoni”, vahendab Digital Trends. Seega võib plaan pĂĽsida kooskõlas kohandatud kaantega, mis lisavad valikulisi teisi ekraane, näiteks V50 ThinQ, mida SAPO TEKil oli võimalus proovida viimasel MWC-l.

See seade on loodud mitme ülesande täitmisel abiks ning kiuslikku videot lähemalt vaadates näeb see sõnum välja: mängimiseks ja selle kõrval muude rakenduste, näiteks kaartide kasutamiseks. Esitada võib süsteemi täiustatud versiooni või isegi mingit nutitelefoni omapärast integreerimist, mis lisavarustuse maha viskab.

Üks V50 kaebustest on see, et seadmete avamine on vajalik lihtsate teadete vaatamiseks. Samal ajal võib kutse videol väikesel ekraanil ja väikese klõpsuga kuvatud sündmuse kuupäev ja kellaaeg näidata, et tootja on süsteemi üle vaadanud.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH