Kas luua rakendusi andmebaasidest või Exceli dokumentidest? Rakendusega Ava kui rakendus saate

Rakendused võivad aidata ettevõtetel luua paremat suhtlust töötajate meeskondade vahel, teiste organisatsioonide vahel või avalikkusega. Tõsi, kodeerimismaailma tundmine on väga kasulik oskus, kuid neile, kes alles alustavad, võib mobiilirakenduse nullist ülesehitamine olla keerulisem.

Ava rakendusena võimaldab teil Exceli või Google’i arvutustabelite andmebaasidest või arvutustabelitest minutite jooksul rakendusi luua, ilma et oleks vaja eelnevat programmeerimiskogemust. Tehnoloogilisi lahendusi kasutab ĂĽle 16 000 ettevõtte, sealhulgas Siemens, T-Mobile ja isegi McDonald’s.

Rakenduse arendamise alustamiseks peate kõigepealt platvormil konto looma. Seejärel peate edastama kõik andmed, mida kavatsete kasutada, oma ehituse juhtpaneelile ja valida oma vajadustele kõige paremini sobiv rakendusemudel.

Pärast kujunduse ja funktsioonide kohandamist saate seda jagada. Kui vajate inspiratsiooni, võite alati pöörduda rakenduse Ava rakendusena teeki.

See rakendus on saadaval Androidile, Play poes ja iOS-i jaoks App Store’is. Avatud, kuna Rakendusel on tasuta reĹľiim, see sobib rohkem kuni 5-liikmelistele meeskondadele ja mõningate viisidega makstakse suurettevõtetele suunatud alates 39 eurost kuus.