Kas maksate oma Androidis rakenduste, mängude või voogesituse eest?

Play poest ostmine on asi, mida paljud kasutajad ei pruugi teha. Seda seetõttu, et erinevat tüüpi rakenduste ja mängude jaoks on alternatiive, mis lõppkokkuvõttes tühistavad kasutaja valmisoleku maksta midagi samaväärset. Veidi selle vastu on meil voogedastusteenus, mis on nutitelefonide omanike jaoks hädavajalik, eriti selleks, et olla kursis viimaste väljaannetega või osaleda nende hetke sarja aruteludes. Kas tellite voogesitusteenuseid või ostate rakendusi ja mänge tavaliselt Play poest?

Tunnistan, et olen “ostuhull”, olgu siis Play poes või App Store’is (jah, kasutan iPhone’i ja Androidi). Laenutan filme, ostan VSCO-le filtreid, pildiredaktoreid, tootlikkusrakendusi, mänge ja kõike muud, mis mind huvitab. Minu ainsad kriteeriumid on rakenduse või mängu kvaliteet ja kasutatavus, pole tähtis, kas rakendus on lihtsalt kalkulaator, kui veenan ennast kaardi läbimisel.

Mõistsin siiski, et paljudes kohtades, kus kĂĽlastasin, oli võimatu tehtud ostude kohta kogemusi vahetada, sest inimestel, kellega elan, pole kombeks äppe osta, filme rentida jne. Ausalt öeldes teavad vaid vähesed, et nad saavad oma Google’i kontol oste lunastada, kui see eemaldatakse või seade asendatakse.

See on lausa masendav, kuna Google on investeerinud Play poe erinevatesse makseviisidesse, sealhulgas operaatorikrediidi saldode ostusoodustused (USA-s). Täna avaldatud uuring toob täpselt välja ostueelistused, mida mainisin artikli alguses ja mis keskendus peamiselt voogedastusteenuste tellimustele. Nutitelefonide kõige kasumlikumate rakenduste esiviisikus, mille on välja andnud App Annie, on Spotify, HBO Now ja Netflix, vaadake:

1. Spotify 2. Jooned 3. Netflix 4. Tinder 5. HBO nĂĽĂĽd

Mängu osas on meil tasuta valik, kuid see on olnud arendajatele kasulik sisemiste ostude kaudu:

1. Koletise streik 2. Klannide kokkupõrge 3. Pokemon Go 4. Sõjamäng: tuleaeg 5. Clash Royale

Need rakendused ja mängud teenisid oma arendajatele 90 miljardit dollarit tulu ja umbes 800 miljonit dollarit sellest tulust teeniti ainult Pokemon GO mängu sisemiste ostude kaudu. Line ja Tinder on ainsad loendis kuvamata voogesitusrakendused. Selle uuringu põhjal otsustasin korraldada allpool küsitluse. Kindlasti osalege: