Kas Nintendo Switch Pro võiks poe avada 2020. aastal?

Need pole uued kuulujutud, kuid Tai päritolu veebisait Digitimes on andnud sellele suurema jõu. Portaali teatel toob Nintendo turule oma uusima konsooli Pro versiooni hiljem sel aastal ning seadme tootmine peaks algama 2020. aasta esimeses kvartalis.

IGN kirjutas, et selle aruanne langes kokku mõnede analüütikute prognoosidega. Veebisait tuletab meile meelde, et The Wall Street Journali tehnoloogiaajakirjanik Takashi Mochizuki viitas konsooli olemasolule augustis 2019. Tema sõnul kavatseb Nintendo lülitite vahemikku pikendada, et see oleks pikk. eluring.

IGN mäletab ka seda, et kaubamärk on tuntud oma pihukonsoolide paremate versioonide väljatöötamise poolest. Nii on DS- ja 3DS-süsteemide puhul, mida ajakohastatakse järjest moodsamate versioonidega.

Mis selle “Pro” praktikas tähendab, selles osas pole ĂĽksmeelt. Kanten Games’i ökonomist ja tegevjuht Serkan Toto usub, et sellel versioonil on 4K ekraan ja see toetab suurema mahutavusega kaarte, kuid siinkohal võib vähe spekuleerida.

Pange tähele, et kuulujuttude usku ei jaga kõik analüütikud, sest Jaapani ettevõte käivitas äsja Switchi Lite väljaande, nii et Pro versiooni ilmumiseni võib veel minna.