Kas nullkulu rändlus võib Euroopas lõppeda 2022. aastal?

Põhimõte maksta samu sidetasusid nagu oleksite oma koduriigis mõnes Euroopa Liidu riigis, võeti pärast aastatepikkuseid arutelusid ja hindade järkjärgulist alandamist 2006. aastal Eurotariifiga vastu seaduses 2017. aasta juunis. Lisaks 28 EL-i riigile on nimekirjaga liitunud Liechtenstein, Island ja Norra, kus Euroopa külastajatel on võimalik mobiiltelefoniga rääkida või kasutada Internetti ja e-posti ilma lisatasusid maksmata, kulutades minuteid ja MB oma igakuisest ülemmäärast.

Rändlustasud

krediit: Euroopa Komisjon

“Data-title =” Rändlustasud – kas nulltasuga rändlus võib Euroopas lõppeda 2022. aastal? – SAPO Tech ”> Rändlustasud krediit: Euroopa Komisjon

Vaatamata kahjulikule kasule tarbijatele, kes hakkavad oma telefoni Euroopa ruumis piiramatult kasutama, hoiatas telekommunikatsioonitööstus, et see samm ei ole operaatorite jaoks positiivne ning see tekitab riikide vahel ebavõrdsust, eriti haiget neile, kes tervitavad rohkem turiste. Apritel, Portugali operaatorite ühendus, näitas seda 2017. aastal jagatud uuringus.

Veel kaks aastat pärast maja ümber rippumist määratleva seaduse lõppu soovib Euroopa Komisjon nüüd teada, mida arvab turg mõõtmise jätkamise ja tulevikuvõimaluste uurimisest, ning konsultatsioonid käivad. kuni 11. septembrini ja kus kavatsetakse osaleda nii operaatorite, ühenduste ja ettevõtete kui ka kasutajate poolt

2014. aastal tunnistas neli kümnest Euroopas reisivast portugallasest, et nad panid kinni lisatasud, stsenaarium on nüüd aegunud ja mälestus, mida nad ei soovi korrata.