Kas olete kunagi ette kujutanud sotsiaalvõrgustikku, kus ta saab olla hõljuv pea?  Avastage Chudo virtuaalsed saared

Kas olete kunagi ette kujutanud sotsiaalvõrgustikku, kus ta saab olla hõljuv pea? Avastage Chudo virtuaalsed saared

COVID-19 pandeemiaga on kodus rohkem aega veetmine muutunud reaalsuseks, mida paljud meist ei tunne, ning suhtlusvõrgustikud ja videokõnede platvormid on muutunud viisiks hoida ühendust sõprade ja perega ka siis, kui oleme kaugel.

17. sajandi inglise luuletaja John Donne ütles, et „keegi pole saar, iseeneses isoleeritud“ ja miks mitte tuua kokku inimesed, kes teile kõige rohkem meeldivad, või kohtuda uute inimestega Chudo virtuaalsetel saartel?

Erinevalt enamikust sotsiaalvõrgustikest, kus me selle profiilifotoga ennast maailmale esitleme, ehkki näokujutis ei pruugi ilmtingimata kujutada meie identiteeti, on see Chudo kasutajate puhul igasuguse ujuva pea kujul. miksimine WhatsAppi ja Second Life’i vahel.

Mida saate Chudos teha? Lisaks loovuse vallandamisele ja loominguliste avataride loomisele saate vestelda teiste liikmetega helisõnumite kaudu, mis muutuvad isikupärastatud animatsioonideks.

Rakendus kogub Põhja-Ameerika internetikasutajate seas populaarsust ja ettevõtte andmetel registreeriti aprillis 800 000 aktiivset kasutajat, kellest paljud kuulusid Z-põlvkonda, aga ka mõned Millennialid.

Chudo on tasuta ja tundub, et tasuline lisatasu versioon võib olla “ettevalmistamisel”. Virtuaalsete saarte avastamiseks peate installima ainult Play poes ja App Store’is saadaval oleva rakenduse ja registreeruma liikmeks.