Kas olete märganud, et Play pood on erinev? Nüüd on otsitava leidmine lihtsam, ütleb Google

Uut Google Play poe värskendust kirjeldas Google Play disainidirektor sel kolmapäeval ettevõtte ajaveebi postituses. Boris Valusek garanteerib, et värskenduse eesmärk on parandada Google’i poest rakenduste, mängude, raamatute ja filmide otsimise kasutuskogemust.

Meeldib? Kujundusdirektori sõnul on puhtama ja kvaliteetsema poe kaudu, mis hõlbustab sisu leidmist ligipääsetavamas süsteemis.

Üle kahe miljardi igakuise aktiivse kasutajaga on Google Play poel nüüd mobiilseadmetes Play poe allosas uus navigeerimisriba, samuti tahvelarvutites ja Chrome OS-is uus vasak navigeerimisriba. Eesmärk on muuta navigeerimine kiiremaks ja lihtsamaks.

Google Play poe tehnoloogia “data-title =” Google Play poe tehnoloogia – kas olete märganud, et Play pood on erinev? NĂĽĂĽd on otsitava leidmine veelgi lihtsam, ĂĽtleb Google – SAPO Tech ”> tehniline Google Play pood

Lisaks on mängudel ja rakendustel kaks erinevat “eesmärki”, mis aitavad “teatud tĂĽĂĽpi sisuga kasutajaid paremini teenindada”. Sellisena on paigutuse lõpus neli kategooriat: mängud, rakendused, filmid ja raamatud.

Kui õige rakendus on leitud, kuvatakse uuendatud lehe paigutusega täielikum teave rakenduse kohta iga lehe ülaosas. Lisaks ilmub nupp „Install” nüüd selgemalt, hõlbustades kasutajatel juurdepääsu „olulistele üksikasjadele ja rakenduste installimise otsustele”, selgitab Boris Valusek.

Uus ikoonisüsteem ilmub nüüd ühtsel kujul, eesmärgiga aidata kasutajaliideses rohkem silma paista.

Väljaandes jättis Boris Valusek ka arendajatele ettepanekuid. Kujundusdirektor toob näite Google Store’i katsete loendi kasutamisest, mis võimaldab testida rakenduse parimat ikooni, samuti pilte, videoid ja kirjeldusi Google Play poes.

Disainerid saavad ka turundusstrateegiad kohandada konkreetsetele kasutajagruppidele vastavalt riigile, installi olekule või isegi eelregistreerimisele, luues isikupärastatud kaupluste loendid. Alati on võimalik valida Google’i tasuta e-õppe ressurss Academy for App Success.