Kas olete näinud uut Google'i abimehe režiimi?

Kas olete näinud uut Google’i abimehe reĹľiimi?

Google teatas eelmise aasta septembris Google’i assistendi uuest keskkonnareĹľiimist. See reĹľiim on mõeldud abimehele, et see laadimise ajal nutitelefoni lukustuskuval kasulikku ja kontekstuaalset teavet kuvaks.

Google’i sõnul tuleb see reĹľiim ametlikult välja järgmisel nädalal, kuid ei jõua kohe kõigi kasutajateni. Esirinnas on Sony Xperia, Nokia, Xiaomi ja Lenovo seadmed. Ja ei, me ei unustanud Pixeli lisamist loendisse, sest ilmselt saab Põhja-Ameerika hiiglase nutitelefon uuendatud hiljem.

Selle nädala alguses Google’i avaldatud video näitab, milleks on ĂĽmbritsev reĹľiim võimeline. Praktikas muudab see ĂĽhenduse loomisel nutitelefoni lukustuskuva omamoodi nutikaks juhtpaneeliks, kus kalender, märguanded, ilmakäsklused ja suhtlus mis tahes telefoniga sĂĽnkroonitava nutikodu seadmega.

Google näitab, et keskkonnareĹľiimi toetatakse ainult seadmetes, milles töötab Android 8.1 või uuem versioon ja millel on uuendatud Google’i otsingu rakendus.

Lühidalt öeldes on Ambiente režiim viis tuua kasutajale rohkem funktsioone ja teavet, ilma et kasutaja peaks neile juurdepääsuks seadmeid lukust lahti tegema.