Kas olete Sõrmuste isanda fänn? Lugege kõike Tolkieni loomingu kohta

Sõrmuste isanda filmitriloogia on vaid jäämäe tipp, mis on fantastiline fantaasiamaailm, mille on loonud JRR Tolkien, kes on loonud suurele ekraanile kaks filmitriloogiat, ühe Hobbiti raamatu põhjal. Kuid Silmarion on ka universumisse kinnitatud teos, kuigi see keskendub teisele ajastule. Kesk-Maa kohta on uurida palju rohkem kirjandust, millel on palju märke ja ajajooni.

Selles mõttes ilmus projekti LOTR veebileht, mille eesmärk on pakkuda universumi kõigi elementide vahel suuremat mõistmist, sisaldades hiiglaslikku sugupuud, kus saate tutvuda teoses mainitud tegelaste, sealhulgas Aragorni ja kogu tema sugupuu Gandalfi kohtadega. Bilbo, Frodo. Perre kuuluvad päkapikud, hobid, orkid jt.

tehnikasait täna “data-title =” tehnikasait täna – kas olete Sõrmuste isanda fänn? Lugege kõike Tolkieni loomingu kohta – SAPO Tech ”> päeva tehniline veebisait

See veebisait sisaldab muid avastatavaid funktsioone, näiteks statistikat, alates elanikkonnast kuni tegelase sooni, samuti nende eeldatavat eluiga ja vanuse jaotust. Neile, kellel on vaja universumi sündmustega tutvuda, sisaldab see ka võimalust lugeda sündmuste ajaskaalat. Lõpuks võib öelda, et selle projekti juures on kõige parem interaktiivne kaart, mitte ainult raamatutes kirjeldatud aladega, vaid ka autori enda loodud joontel.

KĂĽlastage veebisaiti ja laske end eksida, kui leiate nii palju teavet Tolkieni uskumatu universumi kohta.