Kas olete valmis järjekordseks "puhkuseks"?  Miks mõni iPhone 7 Plus "hüppab", kui neile rakendatakse teatud volitusi

Kas olete valmis järjekordseks “puhkuseks”? Miks mõni iPhone 7 Plus “hĂĽppab”, kui neile rakendatakse teatud volitusi

Tundub, et täna ei saa me ilma paarita olla kauem kui paar kuud “-Värav” seotud iPhone’i või muude Apple’i toodetega, mis lendavad pea kohal – sensatsiooniline raisakotkate ajakirjandusviga või Apple’i tootmisliini kvaliteedi langus? Mõelgem sellele.

Fakt on see, et neist juhtumitest on tekkinud veel ĂĽks: mitu omanikku iPhone 7 Plus teatada, et nende seade genereerib “Crackle” teatud viisil kinnipidamisel või teatud piirkondades mahasurumisel, mis on levinud nn #crackgate’i kaudu Interneti kaudu.

Probleemi hakati arutama foorumites MacRumors ja peagi saavad mitmed kasutajad ĂĽle kogu maailma oma iPhone’is krakkimist reprodutseerida. Pärast YouTuber nad hakkasid video puudustele tähelepanu juhtima – saime nad kõik siin kokku – ja see teema sai reklaami.

Algul #trakk ei tundu olevat midagi tõsist ja puudutab ainult neid, kes tunnevad end kohatute pisiasjade pärast nördinud – pidage meeles, et ma ei ĂĽtle siin, et 4000 dollari suuruse nutitelefoni võimalik ehitusrike, see on kõigepealt lihtsalt mõra need ei kahjusta iPhone’i ja selle ekraani terviklikkust ning seade töötab tavapäraselt ka pärast tuvastamist. Mõned kasutajad on siiski väljendanud muret võimaluse pärast, et see probleem mõjutab järk-järgult iPhone 7 Plus veekindlust, mida kontrollitakse alles kuid (või isegi aastaid) pärast selle avaldumist.

Kas arvate, et selle pärast peaks muretsema? Ja teie, iPhone 7 Plusi omanik, saate probleemi oma seadmes taasesitada? Jätkame uurimist allpool toodud kommentaarides.

[tipdari[dicado@eltonfabricio Ini berasal @ HPino]