contador gratis Saltar al contenido

Kas olete vintage-fänn? Kuji Camiga ei näe teie fotod välja nagu see sajand – iOS

Kas olete vintage-fänn? Kuji Camiga ei näe teie fotod välja nagu see sajand - iOS

Me ei pruugi enam olla 80ndatel ega 90ndatel, kuid see ei tähenda, et me ei saaks 21. sajandi nutitelefonidega vanu fotosid teha. Selle rakenduse nimi on Kuji Cam ja see pakub erinevaid redigeerimise tööriistu, mis võivad teie fotosid muuta.

Teie valikul on kaks võimalust: tehke foto otse rakendusest või importige fail ja panustage väljaandele. Kui valite esimese, olete filtrite osas paremini konditsioneeritud. Fotosid, mida pildistate rakenduses, saate laborirakenduses alati redigeerida.

Parandused, filtrid, valgus, tolm, 3D, raamid ja kuupäevad: need on tööriistad, millele võite usaldada, ja nende mitmekesisus pole sugugi väiksem. Kuji Cami kaudu saate teha põhilisi redigeerimisi, mis on küllastus või heleduse reguleerimine, kuid rakendus panustab ka muudele "seadmetele".

Filtriosas valitakse raskusaste, kuna neid on rohkem kui 100. Pärast selle sammu tegemist on teistsuguse värvi valguse riba ja tolmu lisamine veel üks võimalus, mis aitab fotol anda vanaaegse hõngu.

Redigeerige pildiraamid ja tehke need näiteks polaroidiks nähtavaks ning lisage fotodele kuupäevad, nii et minevikus sageli juhtub, samuti on see võimalus. Avastage muid 3D võimalusi.

Tasuta rakendus on saadaval Androidi jaoks, mis võimaldab teil salvestada kõik redigeeritud fotod nutitelefoni. Lisatasu versiooni valimisel on teie käsutuses alati rohkem redigeerimisvahendeid.