Kas ostsite (või olete juba ostnud) aegunud süsteemiga nutitelefoni?

Kas ostsite (või olete juba ostnud) aegunud süsteemiga nutitelefoni?

Ostsin nutitelefoni, mis tegi tehase aegunuks, ja olen kindel, et olete seda ka oma elus kogenud. Seetõttu ei ole meie tänase küsitluse eesmärk meie tehtud ostude hindamine, vaid välja selgitada, kas olete neid kunagi kahetsenud või kordate valikut uuesti. Investeerite lõppude lõpuks uuendatud süsteemiga nutitelefoni?

Vananenud süsteemiga nutitelefoni ostmine tundub kasutajatele mõnikord alternatiivina. See juhtub eriti siis, kui meile meeldib teatud bränd, soovime uusimat turuletoomist ja lõpuks paljastame mõned mudeli miinused.

Paljud lugejate kommentaarid siin AndroidPIT illustreerib seda olukorda hästi, kui asjaolu, et seade on väiksema energiatarbega, vähem RAM-i või madalama ekraaniga, jätab kasutaja lõpuks tähelepanuta. Tegelikult teeskleme sageli, et ei näe miinuseid, kõik südame kaubamärgi nimel. Arve tuli siiski hiljem ja see oli peaaegu alati kõrge.

androidpit Kitkat vs MarshmallowKas ikkagi tasub osta seade koos KitKat või Marshmallow'ga? / AndroidPIT

Kui tarkvara muudab tehased näiteks vananenuks, on meil selge märk, et tootjad avalikustavad ka olulised omadused, mis kaatritel peavad olema, mistõttu nad alahindavad oma kasutajaid.

Ei läinud kaua, kui sattusime laadimisolukorda, kus otsisime tootjatelt, kes võtaksid meie nutitelefonide nõuetekohaste värskenduste eest tasu. Kuid paljudel kaubamärkidel pole isegi suhtekanalit, mis teavitaks oma kasutajaid värskenduse käigust, eriti neid, mis müüvad paljusid mudeleid. Paljud puuduvad, jättes kasutajad sõna otseses mõttes.

Tootjad dikteerivad reeglid ja meie roll on eelnevalt küsitleda, analüüsida ja vaielda millegi üle, mida tahame osta. Aegunud tarkvara pole ilmselgelt hea märk, ei taga kasutajale midagi, rikub kasutuskogemuse ja tal on mitmeid muid miinuseid.

Saan teha vananenud seadme kohta negatiivse osa artikli. Kuid täna tulin küsima:

. (tagsToTranslate) kĂĽsitlus (t) androidpit