contadores estadisticas Saltar al contenido

Kas otsite tasuta rakendust? Oma "varude" värskendamiseks leiate viis rakendust ja mängu – rakendused

On harjumusi, mis ei muutu, isegi deflatsioonimeetmete abil, mida riik järk-järgult rakendab. Sel põhjusel ja nagu alati, on SAPO TEK kogunud sel nädalal viis tasuta rakendust, mida saab testida tahvelarvutites või nutitelefonides, nii iOS-i kui ka Androidi jaoks.

Legendid või Runeterra ja Badland Brawl on kaks meie meeskonna esile tõstetud mängu, mis esitavad rohkem rakendusi, mis soovivad aidata teil saada enda parimaks versiooniks. Samuti on aeg proovida iOS-i fotoredaktorit Ribbet, mis lubab aidata teil oma fotosid huvitavamaks muuta ja neile professionaalsema ilme anda.

Vaadake selle nädala nõuandeid.

Nutitelefoni on jõudnud kaardimäng Legend of Runeterra

Pärast beetaversiooni käivitamist arvutis saab Androidi ja iOS-i seadmeid kasutada ka League of Legends universumist inspireeritud mängude mängimiseks.

Pärast arvutis debüüdi saabuvad Legends või Runeterra nutitelefoni versiooniga, mis on optimeeritud kandma ükskõik kuhu ja konkureerima teiste mängijatega. Rioti toodetud mäng paigutab League of Legends tegelased kollektsioonikaartide kujul erinevasse konteksti.

Sõbramängus või pingerea loendamisel on koguja eesmärk koguda kaarte, et moodustada tugevad stäkid ja kohtuda teiste sõpradega võrgus. Lisaks mängu ajal juhuslike kaartide võitmisele saate spetsiaalselt poest osta soovitud kaarte. Staadionil tuleb jätta tavaline juhuslike ühikutega pakendisüsteem nagu teistes mängudes näha.

Tekk koosneb praegu 24 erineva kaardiga meistritest, kelle oskused ja mehaanika määravad teiste võistkondade koosseisu. Tavalised ühikaardid peavad seetõttu kangelased varustama, et rünnaku taset kiiresti tõsta ja mängu võita.

Arvestades, et PC-s välja antud Legends of Runeterra toetab mängudeülest mängimist kõigi platvormide vahel, on võimalik hoida sisu lukustatud nende kõigi jaoks. Samuti on olemas kaardikaardid, mis toimivad taustal sõbralike maskotidena mängijatele, kes on laual kohal ja reageerivad liikumistele.

IOS- ja Androidi versioonides saate tasuta alla laadida Legends või Runeterra.


Kas soovite oma elus midagi muuta? See rakendus annab teile väljakutse selle 21 päevaga saavutada

Motiveeritumaks tundmiseks nõuab rakendus määratletud eesmärkide saavutamiseks mitmeid igapäevaseid ülesandeid.

Sotsiaalmeedias puhkamine, produktiivsem olemine või tervislikuma eluviisi vastuvõtmine võivad sellel aastal olla mitu eesmärki. Kui te ei saa seda veel teha või soovite lihtsalt uut harjumust, soovib rakendus 21 Day Challenge aidata teil end motiveeritumana tunda.

Teie otsus muuta ja otsustada, mida soovite muuta, on teie enda teha. Pärast seda esimest etappi on rakenduse eesmärk aidata teil 21 päeva jooksul eesmärke saavutada, tuginedes igapäevastele ülesannetele.

Iga plaani täitmisel peate selle "võidu" registreerima rakendusega, mis toimib harjumuse "jälgimise" viisina. Iga kord, kui olete ülesande täitnud, saate punkte, mis võimaldavad teil luua oma avatari, kus on rohkem valikuvõimalusi, näiteks riided või soengud.

Aktiveerides märguanded, mis tuletavad teile meelde ülesannet, saate valida selle toimumiseks parima aja. Seega muutub keerukamaks väljakutsetele mitte vastamine.

Tasuta rakendus on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.


InYou: rakendus neile, kes soovivad olla iseenda parim versioon

Toitumine, füüsiline aktiivsus ja emotsionaalne tasakaal on kolm valdkonda, mille kallal töötab InYou – rakendus, mis võtab endale isikliku abistaja rolli.

Tervishoiutöötajate välja töötatud InYou on intuitiivse ja lihtsa rakendusena, mis on suunatud kõigile, kes tahavad elada – ja paremaks saada.

Looja ettepanek hõlmab mitmesuguste ettepanekute või väljakutsete esitamist toitumise, kehalise aktiivsuse ja emotsionaalse tasakaalu valdkonnas. Selle eesmärk on välja töötada kasutajale kohandatud harjumuste muutmise plaan, mis viib tervislikuma elukorralduseni.

InYou pakutavate ressursside hulgas on heli, video ja tekst, mis selgitab samm-sammult programmi iga sammu; spetsialistide koostatud teadmislehed terviseprobleemide ja enesetundmise paremaks mõistmiseks; ja isikupärastatud soovitused.

Samuti on mõned "mängud" koos väljakutsetega, mis hõlmavad õigust jagatavatele märkidele, mille eesmärk on julgustada keskendumist ja eesmärkide saavutamist.

InYou on tasuta ning saadaval Androidi ja iOS-i seadmetele.


Kas peate andma erilise puudutuse selfie? Ribbet lubas fotod huvitavamaks teha

Ribbeti abil on saadaval erinevad tööriistad, mis muudavad teie fotod huvitavamaks või veelgi professionaalsemaks. Piltide hõlpsaks jagamiseks võimaldab see rakendus teil eksportida või importida neid otse Facebookist, Google Drive'ist ja Photosist, Instagramist, Dropboxist või Flickrist.

Mõnikord vajavad fotod, mida me nutitelefoniga teeme, erilist puudutust, olgu see siis lihtne kontrasti korrigeerimine või isegi efekt, mis muudab selle huvitavamaks. Ribbet on iOS-i fotoredaktor, mis lubab aidata teil oma fotosid huvitavamaks muuta ja neile professionaalsema ilme anda. Seda kõike lihtsal viisil.

Sellel rakendusel on fotokvaliteedi parandamiseks suur hulk redigeerimise tööriistu. Lisaks sellele, et saate rakendada tüüpilisi filtreid, saate teha ka staatilisi parandusi sarnaselt Face-Tune'iga, lisada teksti või ääriseid ja teha loomingulisi kollaa?e.

Fotode jagamise hõlbustamiseks suhtlusvõrgustikes võimaldab Ribbet eksportida või importida pilte otse Facebookist, Google Drive'ist ja Photosist, Instagramist, Dropboxist või Flickrist. Mõeldes sellele, kes tegeleb fototöötlusega tõsiselt reisides, pakub Ribbet Pro re?iimi koos kõigi tööriistadega, mis on vajalikud teie loomingu järgmisele tasemele viimiseks.

Ribbeti põhiversioon on tasuta ja saadaval Androidi jaoks, Play poes ja iOS jaoks, App Store'is. Kasutajad saavad tellida re?iimi Premium, mis pakub kõiki Pro redigeerimisriistu umbes 2,99 euro eest kuus ehk 29,99 euro eest aastas.


Badland Brawl on konkurentsivõimeline mitme mängijaga mäng, mis ühendab Angry Birds'i ja Clash Royale'i

Eesmärk on vastase torn hävitada, kuid üksuste lahingu käivitamiseks peate kasutama kada.

Badlandi sarjast tuntud sõltumatu stuudio Frog Mind on Badland Brawlil, täiesti konkurentsivõimelisel veebimängul, käinud teistsuguse tee. Värvilised visuaalid ja detailid peidavad sügavat lahingut kahe mängija vahel, eesmärgiga hävitada vastase torn. Selleks kasutage oma kaardipakki, et paigutada üksused lahinguväljale, näiteks mängudes nagu Clash Royale.

Suur erinevus on see, et tegelased visatakse troppist läbi, täpselt nagu teete seda Angry Birdsiga, üritades vastandlikke üksusi kinni hoida, alati oma silmaga torni külge kinnitatud. Tegelased ilmuvad juhuslikult, samuti relva- ja õigekirjakaardid, mida mängija peab hallatava energiariba kaudu haldama.

Ühikutel on erinev kaal, mis mõjutab eenduvat kaugust, näiteks nooled, mida saab otse torni juurde lasta. Teised ei lähe oma mängupiirkonnast kaugemale. Lisaks peab ta ründama õhust või maapinnalt, kasutades nende vastavaid üksusi, sama kehtib vastase rünnaku pealtkuulamise ja vältimise kohta.

Selles mõttes peab lisaks kokkupõrkestrateegia vaatenurgale, mis puudutab teatud tähemärkide kasutamise valimist, olema ka võimalus piltide abil maksimeerida vastasele tekitatud kahju. Üldiselt on see mäng kontseptsioonidega, mida on lihtne õppida, kuid mis kaugeltki ei domineeri parima taktika üle.

Lahingu võitjad koguvad münte ja mune, et avada uusi kaarte, uuendada üksuse kloone ning pääseda juurde uutele rünnakutele ja oskustele. Kaardihaldusfunktsioonid toimivad sarnaselt teiste ?anrimängudega, mida sarnasemaid ühikuid kogute, need ühendatakse tugevama versiooni loomiseks.

Võite alla laadida Badland Brawli iOS-i ja Androidi nutitelefonide jaoks.