Kas otsite uut kanderaketti? Leidke viis võimalust, mis võivad teid üllatada

Androidi üks tugevusi on võimalus kohandada lihtsal ja probleemivabal viisil. Süsteemi muutmise erinevate viiside seas on käivitaja suurepärane võimalus oma Androidi välimuse radikaalseks muutmiseks, jättes sellele uue ilme.

Meil on Play poes saadaval suur hulk käivitusprogramme, millest mõned paistavad silma nii heade omadega, näiteks; Nova Launcher, Google Pixel, Microsoft Launcher ja veel mõned, mida saan kasutada kogu loo rääkimiseks. Kui teil on aga neist kõige populaarsem juba kõrini, kutsun teid kohtuma viie uue kanderaketiga, mis on kasutajate seas palju eeliseid saavutanud.

Kuu käivitaja

Lunar on Google Play poe üks minimalistlikumaid kanderakette. See on ideaalne kanderakett neile, kes ei soovi komplikatsioone. Suurepärane inimestele, kes kasutavad esimest korda Android-nutitelefoni. Lisaks sellele, et olete kerge ja väga hästi optimeeritud, saate ekraanil kuvada ainult vajaliku. Peab kontrollima.

kuu kanderaketi rakendus

Lunar Launcher / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige see alla otse Play poest

Hyperioni käivitaja

Esmapilgul näib, et Hyperioni käivitaja on Pixel Launcheri identne koopia, kuid ei tee viga, sest mitmesugused modifikatsioonide vormid ja väga erinevad võimalused muudavad selle palju terviklikumaks kui Google’i käivitaja. Ăśks suur erinevus on Ĺľestiga navigeerimine, mida peetakse ĂĽheks parimaks navigeerimiskogemuseks. Selle rakenduse töötasid välja XDA liikmed.

hüperioni käivitaja rakendus

Hyperioni käivitaja / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige see alla otse Play poest

POCO kanderakett

Pokofoni käivitamisega on Xiaomi teinud ka selle seadme ametliku käivitaja tasuta. Esialgu oli POCO käivitaja saadaval ainult Xiaomi veebisaidi kaudu, kuid nĂĽĂĽd saab selle Playstore’ist alla laadida. Poco Launcher pakub head kohandamisvõimalustega väga head ja sujuvat kasutuskogemust.

pocolaunchertwo POCO käivitaja / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige see alla otse Play poest

Apolo käivitaja

Olen eelmisest pühapäevast alates kasutanud Apolo Launcherit, seni on kogemused olnud väga head. Ma pole ühtegi viga näinud, vastupidi, olen täheldanud sujuvust ja kasutatavust, mis on väga meeldiv. Käivitaja näeb välja nagu MiUI ja ZenUI segu, kus on saadaval palju teemasid. Peale selle on Apolol suurepärane sisseehitatud mälupuhasti.

apolo kanderaketi rakendus

Apolo käivitaja / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige see alla otse Play poest

Niagara käivitaja

Niagara Launcher on kanderakett, mis paistab silma ilusa välimuse poolest, mis on täiesti uhke ja elegantne. Kuid see ei tundu mitte ainult kanderakett, vaid nõuab head jõudlust ja head kasutuskogemust. See nõue täidab Niagara väga hästi ja kannab selle meie nimekirja.

Niagara käivitaja rakendus

Niagara käivitaja / © NextPit (ekraanipilt)

Laadige see alla otse Play poest

Nagu ma eespool ütlesin, kasutan nimekirja viiest võimalusest testimiseks praegu Apollot viimasena. Katsetasin ka teisi ja sain kõigiga meeldiva kogemuse. See uus käivitaja tasub üle vaadata.

Ja sina, milline kanderakett on praegu kasutusel?