Kas Pan Bank on hea? Tutvuge aastatasuta kaartidega digitaalsete kontodega

Banco Pan pakub digitaalset reĹľiimi konto avamiseks kodust lahkumata ja väljavõtetele juurde pääsemiseks või arvete tasumiseks otse Androidi ja iPhone’i (iOS) rakenduste kaudu. Lisaks kontopidajatele teenuste pakkumisele pakub pank krediidi- ja deebetkaarte ilma aastatasuta, näiteks isiklikud laenud, hädaolukorra limiidid ja NFC-kaardid liikvel olevate maksete jaoks.

LOE: Nubank saadab kirju mittetellijatele; aru saama

Sõltuvalt kaardikategooriast on boonused nagu reiside, poodide ja restoranide soodustused endiselt võimalikud. Vaadake allolevast loendist, mis on Banco Pan ja kuidas see töötab, ning uurige, kas agentuuri aastane krediitkaart on seda väärt.

Ăśks neljast Banco Pan on täielikult digitaalne ja saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS) – Foto: Emanuel Reis / TechTudo

Banco Pan on täielikult digitaalne ning saadaval Androidile ja iPhone’ile (iOS) – Foto: Emanuel Reis / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Digitaalse konto avamiseks Banco Panis peate rakenduse alla laadima App Store’ist või Google Play poest ja puudutama valikut “Ava minu konto”, mis on saadaval otse rakenduse avakuval. Seejärel lugege jaotist “Tingimused” ja kinnitage.

Seejärel peab klient volitama rakenduse juurdepääsu asukohale ja märguannetele. Banco Panis konto avamiseks on vaja isikuandmeid, nagu nimi, sotsiaalkindlustuse number, foto, aadress, kontaktandmed, sissetulek ja parool. Järgmisena küsitakse rakenduse sisestamiseks ja kontole juurdepääsu saamiseks teie CPF-i ja registreeritud parooli.

2 of 4 Banco Panis konto loomisel on vaja sisestada isikuandmeid – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Banco Panis konto loomisel on vaja sisestada isikuandmeid – Foto: Reproduction / Emanuel Reis

Banco Pan pakub viit tĂĽĂĽpi kaarte, alates kõige põhilisematest kuni kõige arenenumateni. Aastatasuta krediitkaartidel on selge nimetus “Null aastatasu”. See pakub Banco Pani kõige põhilisemaid teenuseid, samas kui esmaklassilisel Platinumil on arvetel raha tagasi ja punktide programm PAN Mais, mis pakub allahindlusi kaubamärgipartnerite kauplustes.

Annuiteettasu võtmise viisidele kehtivad vähendatud tasud. Protsendiline allahindlus on 25%, 50%, 75% ja isegi 100%, vastavalt kasutaja kaardi igakuisele kulutusele. Kõik kaardikategooriad võimaldavad teil Banco Pan rakenduse abil kontrollida limiite, pääseda väljavõtetele juurde ja teha tehinguid.

Banco Pani iga kaardi eest võetavad tasud leiate allolevast tabelist.

Banco Pani krediitkaart

Kaart Annuiteet Minimaalne sissetulek PAN Veel Tagasimakse
Null annuiteet Mitte Miinimumpalk Mitte Mitte
Põhiline 7 x R $ 12 Miinimumpalk Mitte Mitte
Rahvusvaheline 12 x R $ 20 Miinimumpalk 1 punkt iga R $ 1 eest Jah
Kuld 12 x R $ 29,16 Alates 2,5 tuhandest dollarist 1,2 punkti iga R $ 1 eest Jah
Plaatina 12 x R $ 41,66 Alates R $ 5000 1,5 punkti iga R $ 1 eest Jah

Millised on kontol saadaolevad peamised funktsioonid?

Banco Pan võimaldab kuni 30 igakuist väljamakseid, ülekandeid ja sissemakseid boleto kohta tasuta. Nii saab keskmine klient päevas ühe sellise käigu teha. Piirangu ületamisel võetakse aktsia eest 2 R $.

Üldised pangatehingud, nagu ülekanded, väljamaksed ja hoiused, on rakenduses saadaval. Seega on võimalik lisaks krediitkaardilimiidi soovitud korrigeerimisele kulusid kogu kuu jooksul jälgida. Samuti on võimalus küsida laenu, kus kasutaja valib maksmise aja, võttes arvesse rakendatud intressi.

3 of 4 Banco Pan võimaldab teil rakenduse kaudu ĂĽlekandeid teha, saldosid kontrollida ja limiite reguleerida – Foto: avalikustamine / Banco PAN

Banco Pan võimaldab teil rakenduse kaudu ĂĽlekandeid teha, saldosid kontrollida ja limiite reguleerida – Foto: avalikustamine / Banco PAN

Kuidas see erineb teistest digipankadest?

Nubank, Inter ja teised digipangad on Banco Pani konkurendid ja saavad klientidele suuremat tootlust pakkuda. Näiteks võimaldavad NuConta ja Banco Inter Nubank pankade vahel sujuvaid ülekandeid tasuta.

Lisaks on Nubanki kontole deponeeritud summa automaatsed tulemused. Erinevus Interist on võimalus investeerida tasuta riigikassadesse, investeerimisfondidesse, säästudesse ja erapensionidesse. Kuid saate teha selliseid protseduure nagu ülekanded ja maksed Bitcoini ja muude virtuaalsete valuutadega.

4-st 4-st Banco Inter ja Nubank võivad digipanka otsivatele kasutajatele pakkuda suuremat kasu – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Banco Inter ja Nubank võiksid digipanka otsivatele kasutajatele pakkuda veelgi suuremat kasu – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Banco Panil on omakorda igakuised limiidid sellistele protseduuridele nagu väljamaksed, ĂĽlekanded ja hoiused. Lisaks ei võta iga-aastast kasutustasu ainult lihtsama plaaniga kaart “Null annuiteet”. Samal ajal kĂĽsivad muud tĂĽĂĽpi Banco Pani kaardid aastamaksu, kuid neil on sularahahindamis- ja tagasimakseprogramm. Nagu Inter ja Nubank, tehti väljamakse ka Banco24Horase lahtris.

Kuidas saada Nubankist kutset? Esitage kĂĽsimus TechTudo foorumis.

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti

Kuidas anda tasuta rakendusega mobiiltelefonile krediiti