Kas peate loovust “piiluma”? Need viis ettepanekut võivad aidata

Suvi varitses, vähemalt oli kuumus juba tunda ja pärast nädalatepikkust sulgemist oli võimalik hakata värske õhu jaoks alati väga hoolikalt plaane pidama. Seetõttu pani SAPO TEK kokku mitu rakendust, et aega surmata, kuid pöörates erilist tähelepanu tootlikkuse ja loovuse saavutamisele erinevates valdkondades.

Kas soovite saada uusi ideid loomingulisemate fotode tegemiseks? Nii et meil on ettepanek, mis võib aidata. Ja kaugtöö ajal häirib nutitelefon teie tähelepanu, kaotades teie tähelepanu? On rakendusi, mis muudavad taimede toitmiseks tootlikkuse vihmapiiskadeks.

Vaadake kõiki ettepanekuid, mille oleme teile sel nädalavahetusel koostanud.

Focus Plant on rakendus, mis vahetab teie tähelepanu vihmapiiskade vastu, et toita virtuaalset taime

Selle rakenduse eesmärk on aidata töötajatel ja õpilastel keskenduda oma ülesannetele, ületades nutitelefoni sõltuvus.

Kuidas võidelda nutitelefoni ekraanile ilmuvate teadete ja värskenduste pideva sõltuvuse ja ülesannete katkestamise vastu? Paljud ütlevad, et see on ühiskonna uus sõltuvus, mis sunnib kasutajaid varustuse mahavisamiseks abi otsima. Neid inimesi silmas pidades kavatseb rakendus Focus Plant tegutseda, aidates suurendada teie kontrolli enda ja keskendumise üle, olgu see siis tööl või õppetöös.

See rakendus toimib omamoodi stopperina, mängustatud vormingus, mis aitab ülesannet paremini ajastada ja keskendub sel viisil asjadele, mis teile tegelikult olulised on. Sellisel juhul on eesmärk maastik päästa, muutes aega, mis keskendub vihmapiiskades tema määratud ülesannetele, mis langevad maapinnale, käivitades lillede ja taimede sünni.

Ja kõik, mida peate nende väärtuslike vihmapiiskade saamiseks tegema, pannakse nutitelefoni ja ärge puudutage neid. See seiklus- ja keskendumisprobleem julgustab kasutajat koguma rohkem kui 200 tehast, samuti tegema muid ökoloogilisi toiminguid, näiteks puhastama prügikasti, andes mõnele saadaolevale maagilisele stsenaariumile uue elu.

Selles stuudios on tulevaseks värskenduseks kavandatud uus funktsioon, nimelt mitme mängijaga kogemus, et nautida sõprade rühma keskendumist. Nagu ka uued sotsiaalsed moodid ja tööriistad, et saaksite näiteks aidata vähem keskendunud sõpru.

Focus Plant’i saate iOS-i ja Androidi versioonides tasuta alla laadida.


Vale nutitelefon, konsool või arvuti? Parandage see probleem rakenduses Repair Master 3D

Kui praktikas pole katkiste seadmete parandamiseks palju võimalusi, tundub selles rakenduses väljakutse lihtsam.

Tegelikus elus pole haruldane, et sellised seadmed nagu nutitelefonid, konsoolid või arvutid rikuvad, kuid nende parandamine pole alati lihtne ĂĽlesanne. Rakenduses 3D Repair Master on “remondiekspert” olemine siiski suhteliselt taskukohane ja võimaldab siiski raha teenida.

Mitme taseme korral annab rakendus mõned näpunäited, et saaksite oma seadmeid kuvatud viisil parandada. Vidina „interjööri“ uurides saate näiteks kahjustatud nutitelefoni osi vahetada või ekraani vahetada.

Mida rohkem tĂĽkke parandate, seda rohkem raha saate. Nii on lihtsam osta oma “töökoja” ehitamiseks vajalik mööblist seadmeteni. Muidugi on see kõik mäng, kuid seda saab kasutada isegi treeninguna!

See rakendus on tasuta ja saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.


Tundke end paremini (seest ja väljast) Barre balleti “õpetustega”

Öeldes, et Barre on spordirakendus, ei pruugi see olla kõige õigem, kuid võime öelda, et see on kindlasti terviserakendus, mis sisaldab ka füüsilisi treeninguid.

Nimi ei ole eksitav, nii et kõigepealt oodake Barre’ilt palju balletist inspireeritud käike. Ja ärge muretsege, et tera ise saab minema visata või saab selle lihtsalt asendada praktilisema tooliga.

Downi rakenduste perekonna liige, kes on tuntud peamiselt pĂĽhendumuse tõttu joogale, võimaldab Barre teil seada eesmärke, mis ulatuvad kogu keha “töötamisest” spetsiifilisemate pĂĽĂĽdlusteni, näiteks jalgade ja glute treenimine või kõhutugevus.

Eesmärk on keskenduda ja tooni seada, treenida vähese mõjuga korduvate harjutustega, parandada ja määratleda vormi, töötades samal ajal vastupanu, tugevuse, tasakaalu ja paindlikkusega.

Jääb kõigi liikumiste loojate antud lubaduseks juhinduda selgetest juhistest, pakkuda lihtsaid, kuid inspireerivaid videoid ning lisada aja jooksul uusi väljakutseid ja alternatiive.