Karneval 2020: kuidas leida puhkemaju | Tootlikkus

Kas rentida usaldusväärne hooaeg? Vaadake, kuidas kinnisvara broneerimise saidid töötavad Tootlikkus

Alugue Temporada on veebisait, mis pakub reklaame rentimisomadustega, mis on saadaval hooajaliste lepingute sõlmimiseks. Sellel tööriistal on funktsioonid, mis aitavad tagada ettevõtte turvalisuse, olgu see siis majutust otsivate omanike või turistide töö. See sait pakub broneeringute kinnitamisel tasuta reklaami- ja tellimispakette ilma lisatasuta. Kuid reisijatele on kogu sissepääs tasuta ja iga täidetud broneeringu eest võetakse teenustasud.

LUGEGE: sait leidis väga odavaid lennupileteid; oskan kasutada

Platvorm, mis pakub rakendusi ka iPhone (iOS) ja Androidi nutitelefonidele, töötab 190 riigis ja sellel on Brasiilias üle 30 tuhande registreeritud omaniku. Riigis on võimalik leida majutusi mitmes sihtkohas, näiteks Guaruj, Ubatuba, Cabo Frio, Praia Grande, Bzios, Caldas Novas, Guarapari. Kui soovite üksikasjalikult teada saada, kuidas hooaja üürilepinguid kasutada, vaadake allpool toodud teenuste analüüsi.

Vaadake, kuidas see töötab, ja uurige, kas rentimishooaja veebisait on usaldusväärne. Foto: Marvin Costa / TechTudoVaadake, kuidas see töötab, ja uurige, kas rentimishooaja veebisait on usaldusväärne. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Vaadake, kuidas see töötab, ja uurige, kas rentimishooaja veebisait on usaldusväärne. Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Rendihooaeg: mis?

See sait loodi koduomanike ja kinnisvarahaldurite lähendamiseks turistidele, kes otsivad puhkusekohta. Reisijate ja omanike tasuta registreerimisega pakub see platvorm keerukaid otsingutööriistu, reklaamipaigutust ja intuitiivset otsinguliidest, mis võimaldab teil leida tulemusi tulemustes filtrite abil. Nende ressursside abil saavad turistid oma majutust kavandada puhkusereisidel ja pikendatud puhkusel. Juurdepääs on tasuta, kuid platvorm kogub hoolduskulusid, kui broneering on lõpetatud.

Vaadake ka: neli näpunäidet Airbnbi ohutuks kasutamiseks

Kas olete usaldusväärne Airbnb? Vaadake nelja ohutusnõuannet

Kas olete usaldusväärne Airbnb? Vaadake nelja ohutusnõuannet

Kuidas toimub hooaja rentimine?

Kui nad sisenevad omanikuna, peab uus kasutaja eeliste saamiseks valima kas tasuta reklaami loomise või igakuise tellimuse vahel. Vabas režiimis on iga suletud tehingu eest 5% vahendustasu. Liitumisplaan toob aga uute tellimuste eest teenustasuta 699 R $ aastas ilma komisjonitasuta. Broneeringute haldamist saab teha rakenduse kaudu omaniku paneelil, kus on teave reklaamide, kalendrite ja muude üksikasjade kohta. See teenus pakub ka 24-tunnist tuge ja lehti, millele on automaatne vastus kasutajate peamistele küsimustele.

Platvorm töötab ainult täielike omadustega. Seetõttu peab elukoht olema varustatud kasutajate majutamiseks. Kuna see sait töötab kogu maailmas, võib see isegi tagada külastajatele teistest riikidest.

Aadress kinnisvarahooaja ĂĽĂĽrimishooaja veebisaidil registreerimiseks. Fotod: Reproduo / Marvin CostaAadress kinnisvarahooaja ĂĽĂĽrimishooaja veebisaidil registreerimiseks. Fotod: Reproduo / Marvin Costa

Aadress kinnisvarahooaja ĂĽĂĽrimishooaja veebisaidil registreerimiseks. Fotod: Reproduo / Marvin Costa

Reisijate jaoks tagab registreerimine juurdepääsu reklaamitavale varale ja otsese suhtluse omanikuga. Broneerimishinna konsultatsiooni käigus saab kasutaja kontrollida kõiki võetavaid lisaväärtusi, näiteks omaniku määratud kinnisvarahooldustasud. Lisaks maksavad reisijad iga kinnitatud broneeringu eest protsendi sularahas hooaja rentimisse – mille väärtus esitatakse ka enne tehingu kinnitamist. Makseviisid on krediitkaardid ja pangaĂĽlekirjad.

Broneerimise ja tagasimakse eeskirjade tühistamise osas tuleb lähtuda valitud majutusasutusest. Selle põhjuseks on viis omanikule pakutavat tühistamispoliitika varianti, mis ulatuvad paindlikust rangeni, kus tagasimakseid vastu ei võeta. Võimaluse korral toimub tagasimaksete töötlemine 5-7 tööpäeva ja raha tagastamine kuni 14 päeva. Väärib märkimist, et muid väärtusi, näiteks veebisaidi teenustasusid, ei tagastata.

Kas rentida usaldusväärne hooaeg?

Avaekraan kinnisvara otsingumootoriga veebisaidil Rent Season Photos: Reproduction / Marvin CostaAvaekraan kinnisvara otsingumootoriga veebisaidil Rent Season Photos: Reproduction / Marvin Costa

Avaekraan kinnisvara otsingumootoriga veebisaidil Rent Season Photos: Reproduction / Marvin Costa

Alugue Temporada on osa ĂĽlemaailmsest kinnisvarahaldusplatvormist nimega HomeAway – grupp, mis ĂĽhendab mitmeid ettevõtteid. Sellel saidil, mis asutati 2005. aastal Ameerika Ăśhendriikides, on suletud sĂĽsteem, nii et kõik läbirääkimised kehtivad poliitika järgi. Seetõttu peavad omanikud ja reisijad järgima reegleid või seisma silmitsi platvormi määratud õiguslike tagajärgedega. Et kõik saaks linnastumisega hakkama, tutvustatakse neid reegleid registreerimisel ja reservatsioonide kinnitamise menetluses.

Reclame Aquis on Alugue Temporada tavalise eraldusvõimega skoor 6,6. Kaebuste lahenduste indeks on 66,7%, kusjuures suurim kaebus registreeriti eksitava reklaami ja makstud summa tagasipööramise probleemina. Veebisaidi andmetel naaseb umbes 52,2% probleemidest klientidest platvormil äritegevusega.

Konkurentidega võrreldes ei jäta rendihooaeg soovitud ressurssi. Selle peamine rivaal turul Airbnb paistab silma selle poolest, et pakub sujuvamat liidest ja tuge omanikele, et nad investeeriksid oma kinnisvara üldisesse kvaliteeti. See silmatorkav erinevus reklaamide visuaalses kvaliteedis mõlemal platvormil.

Teised konkurendid, näiteks Wimdu, mis tegutseb Brasiilias Lar de Friasi veebisaidil, pakuvad sarnast liidest, kuid võimalusega leida majutust ka hotellides. Teised platvormid on siiski täielikumad, kuna nad pakuvad kõike alates hooajabroneeringutest kuni lennupiletite, restoranide sõiduplaani ja kruiisiekskursioonideni, nagu see on TripAdvisoris. Valikuid on ka neile, kes otsivad luksuslikku majutust maailma turismiatraktsioonides, näiteks Onefinestay veebisaidil.

Alugue Temporada pakub tööriistu koduomanikele ja reisijatele, kes saavad läbirääkimistel tagada seadusliku suhtluse ja turvalisuse. Midagi, mis tegelikult on oluline omadus, mida tema konkurendid soovivad kasutajatele tagada.