Kas sa tead, kes väärib värskendust nüüd? Mac Mini
PRIJAVE

Kas sa tead, kes väärib värskendust nüüd? Mac Mini

Kas kavatsete täna iPadi osta? Kindlasti mitte! Teie, ilusa ja teadliku inimesena ning MacMagazine'i lugejana, teate, et homme jõuavad turule uuendused ja järgmise põlvkonna Apple'i tahvelarvutid. Lihtsalt, isegi ilma infotait-veebisaidile juurdepääsuta on tänu tema vastuvõetud bioloogilisele rütmile võimalik Ma käivitumist ennustada.

Selles mängus sõbrad pärit T-GAAP suutis MacBook Airi viimast värskendust "ennustada", teisest küljest tegid nad uue MacBook Pro ja iPadi saabumiskuupäeval suure vea (antud juhul peaaegu kõigi sõidukite tavapäraste põhjendusvigade tõttu; selles versioonis looduslike erinevuste tõttu) periood ). Nad on alles uute iMacide väljatöötamisel, kuid see ei takistanud neil uute hinnangute ilmumist: peatselt ilmub uus Mac mini.

Mac mini eestpoolt

Mida see värskendus kaasa toob? Põhimõtteliselt see, mis asub MacBook Pro 13-s, kuid 700-dollarises kastis, mis sõltub välisest monitorist, hiirest ja klaviatuurist. See tähendab, et näeme Sandy Bridge, integreeritud GPU-ga Intel Core i5 protsessorit (mudelis võib-olla i7) Server) ja Mini DisplayPort Thunderbolt port on integreeritud.

Ma arvan, et sellel arvamisel on palju mõtet ning lähitulevikus on võimalik näha iMacsi ja Mac mini värskendamist samal ajal (teie töölaud, eks?). Rõhutan, et Apple'i tsükkel ei ole matemaatiline, jäik, vaid bioloogiline, paindlik ja seda saab keskkond mõjutada. See viib meid järgmise järelduseni: kui töölaua värskendamine võib kesta paar nädalat, võib teid premeerida võimsama ja välku täis masinaga.