Kas Sarahahi taotlus on pigem palaviku ületamine kui "tõe" rääkimine?

Kas Sarahahi taotlus on pigem palaviku ületamine kui "tõe" rääkimine?

Olen kaotanud installitud rakenduse konto ja mõne aja pärast kustutasin telefoni (või unustasin telefoni) lihtsalt seetõttu, et see polnud seaduslik. Kuid miski, mis paneb mind väga uudishimulikuks, võib selle palaviku käivitada rakendustes, millel pole vähemalt esialgu palju pakkuda ja mis on moodi näinud.

Okei, on tõsi, et paljud rakendused käivituvad niimoodi ja saavad eikusagilt suureks hitiks; paljude inimeste jaoks pole Snapchatil endal algul mingit mõtet, kuid see hakkab tundma ja muutub uueks võimaluseks oma jälgijatega suhelda (või arvata, et see suhtleb). Kuid meil on klassikalisemaid palavikujuhtumeid, mis tulevad ja lähevad mõne aja pärast, näiteks rakendus Saladus, mille postitate anonüümselt oma sõpruskonnaga. Tundub, et seda tüüpi rakendus, muide, on tohutult lõbus ja sureb siis ära.


Kahjuks ei leitud rakendust.

Uus palavik (mis minu arvates on möödas) on Sarahah, süsteem, mis võimaldab teil anonüümselt rääkida oma arvamustest loetletud isikute kohta, teoreetiliselt pakkuda konstruktiivset tagasisidet inimestele, kes soovivad midagi öelda, kuid kellel pole julgust (vähemalt mitte isiklikult).

Seda muidugi teoorias. Kuna Brasiilias on inimesed väga loomingulised, kasutavad nad teenuseid, et rääkida sellest, mida nad soovivad, kõigile, kes kasutavad Sarahah'i.

Ma ütlen seda, kuna sellel rakendusel puudub isegi ülesanne leida inimesi sellesse. Pärast konto loomist saavad kõik kasutajad jagada oma profiili teistes sotsiaalsetes võrgustikes (sh WhatsApp) ja loota, et teised inimesed on liitumisest huvitatud.

Kui teil on sõpru, jälgijaid või midagi sellist, kes näeb teie Sarahahi profiili teistes sotsiaalvõrgustikes jagatud, oodake ja vaadake, kas keegi saadab teile sõnumi.

Jälgisin Instagramis paljusid inimesi ja hakkasin nägema mitut kontot, kus nad postitasid oma vastavaid Sarahahi profiile; see tõmbas ilmselgelt minu tähelepanu ja otsustasin rakenduse installida. Kuid nagu ma ennustasin, on sellel teenusel suhelda mitmel viisil. Põhimõtteliselt on meil vahekaart teie sõnumi nägemiseks, teine ​​teie saadetud sõnumi nägemiseks, üks teie lemmikteadetest (võib-olla pühendatud kiitusele, mida me teistelt kasutajatelt võtame), seanss inimeste leidmiseks ja teine ​​teie profiiliga . see

App Store'is enim allalaaditud tasuta rakenduste paremusjärjestus

Praeguseks on see rakendus endiselt kõige allalaaditud (nr 1 Ameerika App Store'is ja nr 5 Brasiilias).

Kas installisite selle? Kas saite või saatsite tagasisidet? Jagage meiega oma kogemusi või saatke mulle sõnum rakenduse kaudu saidil mduartec.sarahah.com. Kuid palun, kui see on kriitika, proovige seda teha konstruktiivselt. Kombineeritud