Kas see on iPhone XI Maxi disain?

Järgmine iPhone on olnud mitme kuulujutu, nimelt kaamera paigutuse ja kolmekordse objektiivi sĂĽsteemi, samuti liitreaalsuse panustamise panus. Täna hakkavad ringlema mõned iPhone’i uue põlvkonna kontseptuaalsed pildid ja need on ĂĽsna usaldusväärsed.

Konfigureerijad on spetsialiseerunud kontseptuaalsete mudelite kavandamisele seadme teabe, lekete või kuulujuttude põhjal. Sellel iPhone XI Max pildil on võimalik näha kaamera esteetilist konfiguratsiooni tagaküljel asuva kasti kujul, mis selle juhtudes on Huawei Mate 20 lähedane.

Kuulduste kohaselt on mudel tavalisest XI-st veidi laiem, aga ka edasijõudnum. Selle esikĂĽljel on 11 MP kaamera ja uuendatud näotuvastussĂĽsteem. Andurid tagumises “kastis” võivad olla 14 MP, 10 MP ja 7 MP. Räägitakse ka võimalusest 4K videot filmida ja optilist pildistabilisaatorit toetada.

Nagu pildilt näha, võib uuel seadmel olla tavapärasest vähem värve, sealhulgas must, punane, lilla ja pruun.

Ilmselt on see lihtsalt kuulujutt, mille eksperdid ĂĽritavad “arvata”, mida Apple teeb. Pidage meeles, et varem levisid kuulujutud, et iPhone XI võib ekraanil kasutada ka kuulsat auku, mis on ĂĽks 2019. aasta suundumusi.