Kas sidehinnad tõusevad 2017. aastal? Ainult kergelt

Sel aastal prognoosib MEO hinnatõusu ja novembris uuendas intressimäärasid keskmiselt 2,5%, samas kui No. tegi sama detsembris ilma kogu baasi võrdlusväärtusteta. Kuid jaanuaris tuleb palju rohkem, seekord ettevõtetele.

Erinevalt 2016. aasta algusest, kus keskmine tõus oli umbes 3%, otsustas Vodafone tänavu hindu mitte muuta ja selgitas TeK-le, miks. “See on ettevõtte jaoks strateegiline võimalus. Vodafone Portugali jaoks on hind pakkumise vaid ĂĽks aspekt ja meil on see iga kliendi jaoks sobiv, alates juhuslikest kasutajatest kuni nõudlikumate kommunikatsioonivajadustega kasutajateni. Nagu näitavad viimased uuringud. (P3 Communications), lisaks turu kõige kiiremini kasvavale televisiooniteenusele on meil parimad mobiilsidevõrgud, nii andmeside kui ka kõne. Usume, et pakutavad hinnad on piisavad ja konkurentsivõimelised, mistõttu on meie pakkumistel kõrge kliendirahulolu, “ütles ettevõtte ametlik allikas.

Keskmiselt 2,5% -line tõus, mis tehti novembris MEO-s, võib operaatorklientidele kinnitada, et jaanuaris rohkem uuendusi ei toimu. Ainult numbris pole see sama.

Ettevõte vastas TeK-le, et „1. detsembril 2016 uuendas NOS oma hindu vastavalt veebisaidil avaldatule (nos.pt/novastarifas). Hinnatõus varieerub sõltuvalt teenuse tĂĽĂĽbist või liitumispaketist, ilma et kogu baas oleks võrdlusväärtus. “Ametlike allikate kohaselt” kajastavad iga-aastased värskendused NOS-i jätkuvat pĂĽhendumust pakutavate teenuste kvaliteedi säilitamisele ning uuenduslike teenuste, nagu UMA ja 4DX, käivitamisele, eeliseid andmeedastuses ja kiiruses. “

Ettevõtte veebisaidil toimunud konsultatsioonid näitasid siiski, et tõusud ei piirdunud sellega ning jaanuaris oli ettevõtte kord näha nende kommunikatsioonide hindu. Ja ka Sport TV teenus, mis tõuseb ettevõtte jaoks 10 euro võrra 49,90 eurolt 59,90 eurole pärast eelmise aasta 2014. aastaga võrreldes enam kui 90% tõusu.

Pidage meeles, et alates 1. oktoobrist on hinnad tõusnud MEO ja NOS koduklientidele.

Traditsioon tõsta hindu uue aasta saabudes jätkub ka NOWO-l ning keskmine on kõrgem, ulatudes 5% -ni. See toimus pärast seda, kui operaator, endise nimega Cabovisão, oli end paindlikumaks seadnud, mille tulemuseks olid madalamad hinnad.

“Selle kasvu põhjuseks on asjaolu, et soovime säilitada oma klientidele osutatava teenuse kvaliteeti, aga ka austada teiste operaatoritega juulis sõlmitud jalgpallitelevisiooni õiguste jagamise lepingut,” selgitas ta. Miguel Veiga Martins, NOWO tegevjuht.

Kas olete hakanud arvutama, kui palju maksate? Sel aastal võite telekommunikatsiooni osas ka oma rahakotil pisut kergendust tunda: rändlustasud lõpevad Euroopa Liidus ja Anacom on ka fikseeritud fikseerimise hindu langetanud, kuid pole teada, kas see kajastub otseselt ka praktiseeritud hinnakujunduses, eelkõige seetõttu, et suures osas abonendil on juba pakettteenus ja piiramatud kõned püsivõrkudele.