Kas soovite hakata nutitelefoniga maksma?  DECO soovitab mitut rakendust

Kas soovite hakata nutitelefoniga maksma? DECO soovitab mitut rakendust

Elektrooniliste maksete tulevik sõltub nutitelefonide kasutamisest tehingute puhul, kas maksta arveid, kanda mõne sekundiga raha kellelegi teisele või võtta pangaautomaadis raha isegi ilma kaardita. Portugallased on sĂĽsteemiga liitunud ja enim kasutatud rakendus on MB Way by SIBS (iOS ja Android), mis novembris ĂĽletas esimese miljoni kasutaja. Rakendus on lisanud uusi funktsioone, näiteks “konto jagamise” või “raha taotlemise” võimaluse, lisaks võimalusele teha otseĂĽlekandeid, veebipõhiseid oste, genereerida virtuaalkaarte või võtta ilma kaardita raha välja. Rohkem uudiseid on kavas 2019. aastaks.

DECO tõstis esile MB Way’i populaarsust, kuid tõi esile veel ĂĽhe pangandusrakenduse, mida portugallased usaldasid. Nende seas on Androidi ja iOS-i terminalidele saadaval Rootsi ettevõtte SEQR rakendus Glase. Seal öeldi, et pärast installimist peab rakendus olema seotud pangakontoga, kuid seda saab kasutada ka krediit- või deebetkaardiga ettemakstud konto kaudu, kuigi see nõuab alati saldot.

Üks kuulsamaid ja vanimaid makselahendusi on suurärimees Elon Muski loodud PayPal, enne kui Teslasse ja SpaceX-i jõutakse. Nutitelefoni (iOS või Android) kaudu saate teistele kasutajatele raha maksta või saata peaaegu koheselt. Oma PayPali konto saate seostada pangakonto või krediit- või deebetkaardiga. Seejärel saate oma PayPali kontoga seotud e-posti aadressi abil teistele kasutajatele raha saata.

Lõpuks on tarbijakaitse soovitatud neljas rakendus MEO Wallet (iOS ja Android), mis võimaldab teil tasuda ka ettemakstud virtuaalse konto kaudu.

tek deco “data-title =” tek deco – kas soovite nutitelefoniga maksma hakata? DECO soovitas mitut rakendust – SAPO Tech ”> deko tehnikat

DECO hoiatab kasutajaid ka tehingute turvalisuse tagamise eest, tehes varguse korral PIN-koodi lihtsamaks, kui valite kombinatsiooni, mida on isikut tõendavatest dokumentidest lihtne leida. Mõni rakendus lubab võrguühenduseta kasutamist ja sünkroonimist hiljem, kui te pole ühendatud turvalise WiFi-võrguga.