Kas soovite muuta oma iPadi vanaks "muutmisarvutiks"? Selle jaoks on olemas juhtum.

Vanad harjumused on rasked: tehnoloogia, mida Apple iOS-is kasutab oma vidina ekraanil virtuaalse klaviatuuri valmistamiseks, on väga hea, kuid siiski leidub inimesi, kes keelduvad seda aktsepteerimast. On inimesi, kellele meeldivad alternatiivsed süsteemid, näiteks Swipe (libistage lihtsalt sõrm üle tähtede), või neid, kellele meeldib selliste rakenduste võlu nagu Dragon Dictation (te räägite ja ta kirjutab), kuid see on OK. Seal on ainult üks asi, millest ma aru ei saa: füüsilise klaviatuuri (peaaegu hull) kinnisidee.

IPadi jaoks mõeldud Bluetooth-klaviatuurikottNäiteks iPadil on ametlik lisavarustus, mis selle probleemi lahendab: kohutav alus, mida on raske selle külge kinnitatud Apple'i klaviatuuriga transportida. Võimalik on kasutada ka Bluetooth-tarvikut, kuid kaotate hoidiku paindlikkuse ja vähendate tahvelarvuti autonoomiat. Seda tuleb teha a maketid abielu iPadi ja klaviatuuri vahel, kuid see oli vaid unistus.

Veelgi enam: GearZap müüb Suurbritannias BL-BKB76 (praegu välja müüdud), ümbrist, mis toimib hoidjana ja millele on paigaldatud Bluetooth-klaviatuur. Lühidalt, vaid 60 GBP-ga saab teie iPad "PC-teisenduseks".

Sellel vaiksel, tolmukindlal ja vedelikukindlal klaviatuuril on sisemine aku, mis võib kesta kuni 100 päeva valmis või pakkuge 45 tundi katkematut tööd, mida saab uuesti täita Apple'i 30-kontaktilise kaabli abil. Sellel lisaseadmel on ka taimer, mis lülitab selle automaatselt välja pärast kümne minuti pikkust passiivsust, ja spetsiaalne nupp iPadi kiireks installimiseks. Korpuse väliskülg on nahast ja sellel on magnetiline kate, mis muudab selle tihedalt suletuks. Kuna sellel on traadita sidesüsteem, peab toode läbima FCC, enne kui Ameerika Ühendriikides seda turustab Shenzhen Paoluy Silicon Technology, ja just selle protsessi käigus selgub selle olemasolu sealse meedia jaoks.

IPadi jaoks mõeldud Bluetooth-klaviatuurikott

Olgu, aga ma küsin: milleks see mõeldud on? "Ekraanile kirjutamine on halb, füüsilised nupud on palju paremad, iPad on halb pikkade meilide kirjutamiseks", on palju seletusi, kuid ma ei usu, et leidub neid, kes sellist toodet õigustavad. Kasutage virtuaalseid klaviatuure ning ka lihtsustatud QWERTY-lt Dvorakile üleminekut: harjumuse, harjumuse küsimus. Olen nõus, et kuigi iPad on palju parem kui iPhone / iPod touch, ei ole see professionaalsetele masinakirjutajatele ideaalne tööriist, vaid küsimus, mida küsida, mida professionaalsed masinakirjutajad soovivad, ostes iPadi, mitte originaalse klaviatuuri.

IPadi jaoks mõeldud Bluetooth-klaviatuurikottVõib-olla on see põhimõtteline küsimus: kui teil on füüsiline klaviatuur, siis miks mitte kasutada netbooki? Ah, ma mäletan! sest netbooks on lihtsalt pommid, nii palju, et inimesed eelistavad mitte halba arvutit kasutada, vaid iPadi dešifreerimist, kaalu, mahu suurendamist ja autonoomsuse vähendamist. Kas märkasite, et see juhtum müüdi Ühendkuningriigis välja?

Eriti ma ei vali, ega muud. Kui mul on iPad, kasutaksin seda pigem tahvelarvutina; kui minu vajadus nõuab füüsilise klaviatuuri kasutamist, salvestan MacBooks. Parem kui osta kaamel ja kurta, et see pole hobune.

(AppleInsideri kaudu)