Kas soovite nutitelefoni 18 000 mAh akuga?  Selleks kulub miljon eurot ...

Kas soovite nutitelefoni 18 000 mAh akuga? Selleks kulub miljon eurot …

Prantsuse tootja Avenir Telecomi nutitelefon on äratanud Barcelona Mobile World Congressil tähelepanu oma 18 000 mAh aku mahtuvuse tõttu. Idee andmiseks peetakse tänapäevaseid 5000 mAh autonoomiaga nutitelefone juba jõupankadeks … Tegelikult pakub P18K peale 50-päevase kasutamise lubamise selgelt ka energiat, mis nõuab energiat. Sellel on ka USB-C kaudu kiire laadimissĂĽsteem.

Kuna need võimalused on „konks“, käivitas ettevõte hiljuti populaarse veebipõhise ühisrahastuse platvormi IndieGoGo kampaania. Eesmärk on saavutada üle miljoni euro suurune rahastamine, et anda roheline tuli prototüüpide edasipääsuks kaubanduslikule tootmisele. Varase varase juurdepääsu maksumus on 484 eurot, millest saavad esimesed 200 eelostjat 21% soodsamalt (alates 616 eurost ühiku kohta).

Kuid nutitelefonid ei taha eristuda ainult akust. Seadmel on 6,2-tolline „lõpmatuse“ ekraan, see kasutab eesmist libisevat topeltkaamerasüsteemi, sissetõmmatavat vormingut, mis sarnaneb Vivo Nex 2-ga. Esiküljel on sellel kaks objektiivi (16MP ja 2 MP) ning tagaküljel kolm vertikaalset andurit (12 MP, 5 MP ja 2 MP).

Toas on kaheksatuumaline Mediatek Helio P70 protsessor, 6 GB RAM ja 128 GB sisemälu, mida saab laiendada MicroSD kaudu lisaks 128 GB. Sellel on küljel asetatud biomeetriline sõrmejäljeandur, samuti Dual SIM tugi. Seda nutitelefoni töötab ka Android 9.0 Pie operatsioonisüsteem.

Ettevõte ennustab, et P18K jõuab oma esimeste investoriteni oktoobris, hoolimata hoiatusest, et kuupäev võib seadme sertifitseerimise, tootmise ja levitamise tõttu viibida.