Kas soovite oma telefonist kustutatud kontaktid taastada? Tutvuge FonePaw Android Data Recoveryga

Kujutage ette seda aega, kui kogemata kustutasite kõik kontaktid oma telefoniraamatust, kuna vajutasite kogemata nuppu “Kustuta”. Pärast seda oli esimene mõte: “Ma pean selle nĂĽĂĽd tagasi saama.” Teie õnneks on selleks ka teenus. FonePaw Android Data Recovery taastab teie kaotatud kontaktid ja failid kiiresti ja ohutult. Siit saate teada, kuidas see teenus saab teie jaoks kogu taastetööd teha ja kuidas teie Androidi kasutuskogemust parandada.

Asjaolu, et meil on saadaval programme, mis aitavad teil kaotatud või kustutatud kontakte leida, on väga oluline. Olulisem on aga see, et teil oleks hõlpsasti installitav tarkvara koos sõbraliku liidesega ja kaotatud kontaktide taastamine ei võta palju aega.

FonePaw Android Data Recovery abil on kadunud või kustutatud kontaktide taastamine lihtne ülesanne

Selleks soovitame FonePaw Android Data Recovery. See programm töötab kiiresti ja tõhusalt, et taastada kaotatud või kustutatud kontaktid, kõnelogid, videod, helifailid, fotod, tekstsõnumid, dokumendid ja palju muud.

kaotatud kontaktide taastamine androidilt

Kaotatud või kustutatud kontaktide taastamine on kvaliteetprogrammi abil lihtne / © FonePaw

FonePaw Android Data Recovery töötab mitmel platvormil ja mitmel seadmel. Androidi nutitelefonide ja tahvelarvutite valik on väga lai. Tootjate seas on meil Sony, Google, Huawei, Samsung, Motorola, LG, Asus, HTC, Acer jt.

Kuidas leida Android Data Recovery abil oma kontakte

Esimene asi, mida peate teadma, on see, et FonePaw Android Data Recovery abil on faile ja kontakte väga lihtne taastada. Ühe alloleva lingi abil saate rakenduse alla laadida:

FonePaw nõuab juurjuurdepääsu ja möödub sellest esimese seadistamise ajal automaatselt. Seega, palun teadke, et võite selle käigus oma nutitelefoni garantii kaotada, kuna mõned tootjad peavad ikkagi juurprotseduuri, mis määrab garantii rikkumise.

ĂĽhendage android arvutiga

Nii näeb avakuva pärast tarkvara installimist välja / © FonePaw

Ühendage oma Android-telefon või tahvelarvuti arvutiga. Pärast seda lubage nutitelefonis USB-silumine.

Siinkohal olge ettevaatlik, sest UBS-i silumise lubamine varieerub sõltuvalt teie seadme Android-versioonist. Niisiis, kontrollige korralikult, kuidas seda protsessi teie seadmes tuleks teha.

Kui teie seadet kohe ei tuvastata, peate selle protsessi käsitsi tegema. Kuid see on lihtne: lisage lihtsalt tootja, seadme ja mudeli nimi teenuse juba pakutavasse loendisse.

Kui teie seade on tuvastatud ja analĂĽĂĽsitud, on teil selline ekraan nagu allpool:

valige androidi andmed

Valige failitüüp, mille soovite taastada, antud juhul kontaktid, ja FonePaw Android Data Recovery skannib teie seadet / © FonePaw

NĂĽĂĽd peate lihtsalt valima failitĂĽĂĽbid, mille soovite taastada – antud juhul kontaktid – ja FonePaw Android Data Recovery skannib teie seadet. See protsess võib võtta paar minutit ja see sõltub kontaktide arvust, mida proovite taastada.

skannige Android-seadet

Pärast skannimise lõppu hakkab süsteem teie kontakte taastama / © FonePaw

Pärast seda, kui FonePaw Android Data Recovery on protsessi lõpule viinud, saate oma kontaktid tagasi tänu kaotatud Androidi kontaktide taastamise süsteemile.

Nagu eespool öeldud, töötab FonePaw Android Data Recovery erinevatel platvormidel ning paljudel erinevatel nutitelefonidel ja tootjatel. Seega, kui soovite kogemata kustutatud kontakte ja muid faile taastada, laadige see tarkvara alla ja hankige oma andmed tagasi.

Tarkvara kohta lisateabe saamiseks kĂĽlastage FonePaw Android Data Recovery veebisaiti.