Kas soovite saada arendajaks? Nii et võtke seda nõu Apple’i tarkvarabossilt

Kui leidub kedagi, kes on nende ĂĽritusel tunnistanud Apple’i head tĂĽĂĽpi, on see nii Craig Federighi. Apple’i tarkvaratehnika vanem asepresident on alati olnud kuulsate esitamise, sihikule võtmise ja nendega mängimise ĂĽle hea meel kimpja on alati valmis pildistama ja rääkima kõigiga, kes teie tähelepanu lĂĽhidalt paluvad.

Seekord tuli taotlus meili teel. Kasutaja sina / Aedengeo, teenusest Reddit, saatke sõnumeid aadressile Federighi koos mõningate soovituste ja kommentaaridega eelseisva iOS 14 kohta. Kuid ta kasutas juhust ja esitas asjakohase küsimuse:

Kas teil on ettepanekuid noortele kandidaatidele, kelle unistus on saada programmeerijaks sellises ettevõttes nagu Apple?

Craig Federighi sõnum noortele pürgijatele, kes tegelevad tarkvaraarendusega

Jah, see on kĂĽsimus, mida ta ei unusta, lõppude lõpuks võiks midagi sellist ainult inimesi aidata – ja see ei kahjusta kuidagi Apple’i tulevikuplaane. ?

Allpool kommenteeritud vastus [tradução livre nossa]:

Selle eesmärgi saavutamiseks on palju erinevaid teid … Ma arvan, et minu jaoks on oluline järgmine:

– PĂĽhendu õpingutele: Ăślikoolis on teie käsutuses palju teadmisi – kasutage seda erilist võimalust ära.

Laienenud ja sügav: Sa pead olema oma ala asjatundja, kuid inspiratsiooni saab teistelt teadusharudelt. Lisaks on inseneritöö ja disain meeskonnategevus; Seetõttu leidke võimalusi oma kirjaliku ja suulise suhtluse jätkamiseks.

– Töö suurepäraste inimestega: minu suurim õppimine on olnud töötamine inimestega, kelle tööd ma imetlen.

järgi oma sĂĽdant: mitu korda olin sunnitud valima variantide vahel, mis tundusid hästi “paberil” (st minu analĂĽĂĽtilise meele järgi) ja koefitsiendid, mis “paistsid õigesti”. SĂĽdame kuulamine õnnestus lõpuks nii, nagu ma tol ajal ei osanud aimata.

Loodan, et see aitab!

– craig

Ma arvan, et on oluline rõhutada tema vastuse esimest lauset: pole ĂĽht universaalset rada, mida kõik peavad oma eesmärgi saavutamiseks järgima. See tähendab, et see on kahtlemata suurepärane nõu ĂĽks Apple’i tippjuhtidest.

iMore’i kaudu