Kas soovite satelliidi käivitada? SpaceXil on juba täna transporditeenuste leht Falcon 9 – Site

Kuigi SpaceX on endiselt pühendunud meeskonna Draakoni viimistlemisele mehitatud rakettide testimise alustamiseks, otsustas ettevõte pakkuda oma klientidele uusi kosmoseveoteenuseid. See on veebipõhine satelliiditranspordi omandamise tööriist Falcon 9. Selle teenuse eesmärk on ettevõtted, kes peavad orbiidile laskma väikesi satelliite, kuid neil pole eelarvet tervikliku raketiteenuse rentimiseks, mille väärtus võib ulatuda mitukümmend miljonit dollarit.

Seega saab ettevõte maksta maisi 200 kg lasti mahutavuse eest, lisades 5000 dollarit iga lisakilo vedamise eest. Veebitööriist arvutab teenuste väärtuse vastavalt kliendi vajadustele, nimelt orbitaalide asukoha kindlaksmääramiseks: heliosünkroonsed, polaarsed orbiidid ja madalamad maapealsed orbiidid (vähem kui 2000 km).

spaceX tech

Siis saate sõltuvalt saadavusest määrata kuupäeva, mis võimaldab kalendrisse teenuste pakkumist kuni aastani 2043. Lõpuks, eelarve täitmiseks, mainige lihtsalt veose kaal kilogrammides. Kui olete need esialgsed andmed lõpetanud, loetletakse kõik kavandatud lennud, iga järgmine kuupäev ja maht on endiselt saadaval, et saaksite protsessi läbi viia vastava eelarve kaudu. Pange tähele, et teenindus algab alles juunis.

Lõpuks saavad kliendid lisada hulga lisateenuseid, mis on saadaval. Nad saavad küsida oma satelliitidelt kütust, registreerida missiooni valvamiseks kindlustusrakendusi (kuni 2 miljonit dollarit) või pääseda isegi orbiidi vabastamissüsteemi täiendavale elektrile.