Kas soovite teada, mis kell päike tõuseb ja loojub? Daff Lua rakendus aitab

Kui sulle meeldib päikesetõusu ja -loojangut “jahtida”, võib Daff Lua rakendus olla hea valik. See rakendus annab teile teada päeva kahe faasi kellaajad, kuid teil on ka reaalajas juurdepääs Kuu ja teiste planeetide teabele.

Kuu, päike, planeedid, sfäär, taevas ja orbiit on rakenduse erinevad osad, mida pidevalt täiendatakse. Siin saate juurde pääseda mitmesugustele andmetele, sealhulgas kõrgusele, liiklusele ja kaugusele.

Peale selle pakub Daff Lua ka konkreetseid päikesetõusu ja -loojangu aegu nii täna kui ka järgmisel. Näiteks sel reedel ja rakenduse andmetel tõuseb päike kell 6.50 ja loojub kell 18.42. Kuid teil on juurdepääs ka eelmiste päevade tundidega failidele.

Neile, kes on Kuu vastu uudishimulikumad, pakub see rakendus erinevatest etappidest teavet koos illustreeritud piltidega. Täpselt nagu Päikesel, saab ka andmetega tutvuda seoses päevaga või soovi korral saate piiluda eelmise või isegi tulevase etapi teavet.

Selle rakenduse abil on hõlpsam jälgida ka varjutusi, pööripäevi ja pööripäevi, viimaseid kahte koos teabega kuni aastani 2029. Märguannete aktiveerimisel on muidugi raske nendest hetkedest ilma jääda.

Rakendus on tasuta ja Google Play poest Androidile saadaval.