Kas soovite teada Portugali linnuliike? Selleks on olemas veebisait

Ăśha rohkem fänne jälgib linde – lõõgastav tegevus, mis viib inimesed loodusele lähemale. Ja ekspeditsioonidele minekut korraldavaid fänne ja kogukondi on järjest rohkem. Veebisait Aves de Portugal toimib andmebaasina, kus on pidevalt värskendatud kohti ja marsruute.

Veebisaidilt leiate parimad kohad metslindude vaatlemiseks, pildistamiseks või tuvastamiseks riigis, erinevates piirkondades. Projekt sisaldab filtreid, et eraldada kõige huvitavamad liigid, olenemata sellest, kas need on Portugalis haruldased või piiratud levikuga, loetledes parimad tõenäosused nende leidmiseks. Teiselt poolt rĂĽhmitati “muud liigid”, nende mitmekesisus oli piirkonniti suurem ja neid oli kohapeal suhteliselt lihtne leida.

tek site “data-title =” tek site – Kas soovite teada Portugali linnuliike? Selle jaoks on olemas veebisait – SAPO Tech. ”> tehnikasait

Projekt pakub ka kasulikke näpunäiteid ja teavet selle kohta, kas on parim aeg leida liik, koht ja isegi viis sinna jõudmiseks. Kõigi andmetega saab tutvuda kaardil, mis hõlbustab nende lugemist.