Kas soovite Witcheri universumit paremini tundma õppida? Navigeerige mandril interaktiivsel kaardil

Poola kirjaniku Andrzej Sapkowski loodud Witcheri universum on väga iseloomu, suhete ja sotsiaalse klassi, aga ka asukoha poolest rikas. Rääkimata kogu mütoloogia ja koletiste kataloogist. Neile, kellele meeldivad Netflixi tehtud telesarjad, mis põhinevad raamatutel ja mitte mängudel, võite end veidi eksinud, kui mainite mõnda mandri piirkonda, kus tegevus toimub.

Seetõttu pole midagi muud nagu interaktiivse kaardi kasutamine, mis pakub intuitiivset navigeerimist, mitte ainult episoodis mainitud asukohtade loetelu, vaid ka tegelased ja sündmused. Igas kohas esitatakse mitu üksikasjalikku kirjeldust, uudishimu ja fakte, samuti kohtumisi olenditega, püüdes kirjeldada tegelaste tehtud samme, sealhulgas nende elulugusid.

päeva päeva sait “data-title =” päeva sait – Kas soovite Witcheri universumit paremini tundma õppida? Avastage mandrit interaktiivsel kaardil – SAPO Tech ”> päeva tehniline veebisait

Pange tähele, et kuigi seeria põhineb mõnel elemendil, jagatakse seda mängu ka nii, et see meeldib universumi üldfännidele, sealhulgas lihavõttemunale ja selle sisu saladustele.

Interaktiivsel kaardil on väga atraktiivne välimus, mis sarnaneb autori enda pakutavate funktsioonidega. Võite sirvida alumist riba, kasutada otsingut, kui otsite midagi konkreetset, või lihtsalt kõndida kursoriga kaardil. Tuleb märkida, et need elemendid on omavahel seotud, iseloomu ja tegevuse suhte ning asukohaga.