Kas sulle meeldib lugeda, kuid sul pole aega? BookNotes võtab kokku teie lemmikraamatud

Kui 2020. aastal on rohkem lugemine ĂĽks teie uue aasta resolutsioone, kuid olete liiga hõivatud ajakavaga, et hea raamatuga lõõgastuda, võib BookNote aidata teil selle eesmärgi saavutada. Rakendus loob teie lemmiktööst omamoodi “kokkuvõtte”, vähendades lugemise aega mõnelt päevalt paarile minutile. Nii saate ĂĽhistranspordireisi või lõunapausi maksimaalselt ära kasutada, et „lugemisele” järele jõuda vaid 15 minutiga.

BookNotes

Autorid: BookNotes

“Data-title =” BookNotes – kas teile meeldib lugeda, kuid teil pole aega? BookNotes loob teile teie lemmikraamatu “kokkuvõtte” – SAPO Tech “> BookNotes Autorid: BookNotes

Kuigi see pole raamatute lugemise täielik asendaja, aitab BookNote teil otsustada, millised teie loendis olevad raamatud on tegelikult lugemist väärt. Rakendusel on lai valik kategooriaid: ilukirjandusest eneseabiraamatuteni, unustamata klassikat.

Populaarseimate pealkirjade hulka kuuluvad George Orwelli “1984” või F. Scott Fitzgeraldi “The Great Gatsby” ja isegi raamatud, mis võivad aidata teil olla produktiivsemad, näiteks Charles Duhiggi “Habitsiooni jõud”. Aga kui te pole kirjanduse fänn, võite lugeda ka mõne dokumentaalfilmi “kokkuvõtteid”, sealhulgas näiteks “In Bill’s Brain: Decoding Bill Gates”.

BookNotes on saadaval ainult iOS-i seadmetele ja selle leiate App Store’ist. Rakenduse allalaadimine ei sisalda lisakulusid, kuid pärast 7-päevast tasuta perioodi peab kasutaja valima, kas tellida selle kasutamine, mis võib olla umbes 9 eurot, lisavarustuses Premium, minnes 149 euroni kõigile, kes soovivad olla kogu elu liige ” klubi “BookNotes.