Kas sulle meeldib mäng? Valida on mitu ja saate teha ka rohkem - rakendused

Kas sulle meeldib mäng? Valida on mitu ja saate teha ka rohkem – rakendused

Esimene huvi Fancade vastu on mängimine ja mitte halva teenindamine. Sellel rakendusel on terve rida väikeseid, lõbusaid, huvitavaid mänge, ilma et see oleks liiga keeruline ja seetõttu väga hea ajaveetmiseks.

Esitamiseks on kaks vormingut. Esiteks Quest, millel on mitme rakenduse looja Martin Magni välja töötatud minitiitritega maailmad, kuhu järgmise maailma uurimiseks on vaja koguda teatud arv tähti.

Saadaval on ka arkaadirežiim, kus kolmandate osapoolte poolt Fancade'is saadaolevate tööriistade abil tehtud mänge kogutakse, jagatakse esiletõstmisega viimaste täienduste või kõige populaarsemate mängude kaupa, kuid klassifitseeritakse traditsiooniliselt ka kategooriatesse nagu Mõistatus, arkaad, draiv või füüsika.

Arenduse aspektist pakub see rakendus erinevaid mängustiile, mida saab kombineerida erinevate graafiliste elementidega, lähtudes sellest, mis tüüpi mäng on loodud või nullist tehtud.

Lisaks muudele elementidele on komplekte, õpetusi ja plokke, mis sobivad nii neile, kes ei tea, mida programmeerida, kui ka neile, kes sellest teemast aru saavad.

Android-i ja iOS-i seadmetele on saadaval tasuta fancade.