Kas tasub 2020. aastal osta 350 dollarine R-kaardi videokaart?

Kas tasub 2020. aastal osta 350 dollarine R-kaardi videokaart?

Oleme siin Oficina da Netis läbi vaadanud mitmeid videokaarte, testi võite isegi näha siin veebisaidil või YouTube'is, jätan allpool linkideks mõlema.

Tänane test on siiski pisut erinev, pärast kõiki täna testitavaid videokaarte on ka pisut erinev. Tavaliselt soovitame meilt küsida, mida odavaim videokaart osta tasub, AMD RX 570, mis tagab hea jõudluse madalama hinnaga kui tema konkurendid, sõltumata jõudluse täiustustest, mis iga värskendusega kaasnevad. ettevõtte loodud tarkvara.

Siin on meil RX 550, mis on kaks sammu RX 570 allapoole ja mis maksab vahemikus R $ 300 kuni R $ 400, see tähendab ĂĽks odavamaid Brasiilia turul pakutavaid videokaarte. KĂĽsimus pole selles, kas see läbib meie tavalise prooviaku ja me ei taha isegi, et ta seda prooviks, vaid pigem selleks, et näha, kas me suudame – hea kogemusega – uusi väljalaskeid ja veelgi raskemaid mänge mängida.

Lisaks tehnilisematele andmetele, mida selles artiklis kanname, teeme tahvlilt ka FPS-andmetega videoid, saate seda vaadata postituse ĂĽlaosas

Kõigepealt vaatame tahvli tehnilist lehte, mis näitab, kuidas see tehasest välja tuli, ja mõned olulised punktid selle kohta.

Powercolor RX550 punane draakonPowercolor RX550 punane draakon

Nagu juba võisite märgata, on RX 550-l ainult 4 GB GDDR5 videomälu, GPU täiustused alla 1200MHz, puuduvad täiendavad toitepistikud – kogu võimsus vabastatakse otse PCIe pesast – ja meil on ainult 1,2 maksimaalset TFLOP riba, mis pole palju.

Vaatame ikkagi, kui hästi ta teatud mängudes tegutseb, ja otsustame, kas seda on võimalik lubatava kaadrisageduse korral kasutada.

Lisaks kaardi spetsifikatsioonidele on meil ka personaalarvutite spetsifikatsioonid, mida kasutatakse võrdlusaluse ajal. Pärast RX 590 siledat ratast, mis on viimane, pole jälle mingit muutust toimunud.

Exoduse metroo

1080P – ĂĽlikerge

Exoduse metroo
Andmed: Laos
Keskmine FPS 35+ või
Minimaalne FPS ?
Maksimaalne FPS ?
1% madal ?
0,1% madal ?

Ülaltoodud andmete üle peate imestama, kuid mul on selleks hea põhjus: mingil kummalisel põhjusel ei saa ma Metro Exoduselt RX 550-ga võrreldavaid andmeid. Olen mängu, videodraiveri, püüdmistarkvara uuesti installinud ja aruandesse ei installitud midagi.

Mida ma võin öelda, et keskmiselt läheneb 35 FPS-ile, kuna saan FPS-i reaalajas jälgida, kuid aruannet ise koos täpsete andmetega on kahjuks võimatu koostada.

Call of Duty Modern Warfare

1080P – keskmine

Exoduse metroo
Andmed: Laos
Keskmine FPS 33,2
Minimaalne FPS 23,6
Maksimaalne FPS 46,7
1% madal 21,6
0,1% madal 20,7

Uus Call of Duty on PC-platvormil väga hästi optimeeritud, erinevalt varasematest pealkirjadest, mis isegi parima riistvaraga esitasid jõudlusprobleeme.

Testisime mängu ka selle maksimaalsetes seadetes, kuid ülaltoodud aruanne tuli meediast. FPS-i erinevus maksimaalse ja keskmise vahel on ainult 5 FPS, kuid visuaalsus on palju muutunud. Mängu mängimise kogemus on väga sarnane, nii et see algab sellest, mis teile mängimisel meeldib.

Vikerkaare kuus: piiramisrõngas

1080P – ĂĽlikerge

Vikerkaare kuue piiramisrõngas
Andmed: Laos
Keskmine FPS 78,3
Minimaalne FPS 61,1
Maksimaalne FPS 97,2
1% madal 59,7
0,1% madal 58,8

Rainbow Six Siege koos Mdio eelseadistustega hoiab meid põhimõtteliselt kogu aeg üle 60 kaadrit sekundis, madalamal on ainult 1% ja 0,1%, kuid rahulikult vea piirides.

Niisiis, kui soovite lihtsalt Rainbow Six Siege'i mängida, pakub RX 550 teile hea kogemuse graafikaga meedias ja Full HD-s.

Counter Strike ĂĽlemaailmne rĂĽndav

1080P – madal – MSAA X4

Exoduse metroo
Andmed: Laos
Keskmine FPS 207,6
Minimaalne FPS 21.4
Maksimaalne FPS 342,6
1% madal 23
0,1% madal 12.4

CSGO on veel üks võistlusmäng ja nagu ülaltoodud tulemused näitavad, on see palju kergem kui Rainbow Six Siege. Ta ei keskendunud graafikale, vaid ainult mängimisele ja mängu lõpptulemustele, nii et otsustasime testida Low'is.

Selle konfiguratsiooni korral hoiab kaart kokku keskmiselt üle 200 kaadrit sekundis, sõnumiga, et mõnikord on samas kohas palju suitsu, mis on Benchmarki kaardi kõige raskem osa ja mis kahtlemata näitab ebareaalset olukorda.

See kaart on aga mängu juhtimiseks piisavalt tugev ja andmed tõestavad seda.

Grand Theft Auto V

1080P – tavaline – tavaline rohi – MSAA x4

Grand Theft Auto V
Andmed: Laos
Keskmine FPS 76,7
Minimaalne FPS 48,5
Maksimaalne FPS 141,3
1% madal
0,1% madal

GTA V-s kasutame enamikku graafikavalikuid tavalises režiimis, heledamad jätavad kõrge või väga kõrge ning täpsemates valikutes lubame aktiveerida pikad varjud ja voogesituse Vo HD-s.

Üllatav on see, et FPS-i nägemine üle 60 on väga lihtne ja kahtlemata võib meil olla mitu graafikavalikut kõrgemal tasemel, kuid eelistame jätta selle. Märk üllatas meid oma esituses ja jäime sellega väga rahule.

Lahinguväli V

1080P – ĂĽlikerge

Lahinguväli V
Andmed: Laos
Keskmine FPS
Minimaalne FPS
Maksimaalne FPS
1% madal
0,1% madal

Kahjuks ei käi Battlefield V RX 550 peal ja kui ütlen No Wheel, siis ei saa ma mängu alustada, see on õige.

Noh, meil õnnestus isegi Originis klõpsata "Esita" ja avanes must ekraan, mille ekraani paremas ülanurgas laaditi V, kuid see juhtus. Me ei lisanud seda kunagi mängumenüüsse, mis andis meile otsuse: ärge ostke Battlefield V mängimiseks.

Forza Horizon 4

1080P – keskmine

Forza Horizon 4
Andmed: Laos
Keskmine FPS 52,7
Minimaalne FPS 46,8
Maksimaalne FPS 59,9
1% madal
0,1% madal

Forza Horizon 4 osutus hästi optimeeritud mänguks ja surus ka RX 550 piirini. Isegi kui kõik meediumid ja MSAA olid välja lülitatud, ei saanud me 60 FPS-i märgist mööda ja lasime kõigel madalatel visuaalset kvaliteeti mõjutada.

Muidugi saate teha mõningaid muudatusi, mis parandavad visuaale, ilma et see mõjutaks jõudlust liiga palju, kuid peame oluliseks korralikku jõudlust, veelgi enam, kuna see on ainult R $ 300 kaart.

Jaoskond

1080P – minimaalne

Jaoskond
Andmed: Laos
Keskmine FPS 37,4
Minimaalne FPS 25,1
Maksimaalne FPS 48,4
1% madal 26,3
0,1% madal 24,1

Jaotus on koht, kus juhatus seda tõepoolest aktsepteerida ei saa ja isegi peaaegu kõige puhul ei näe me jõudlust üle 40 kaadrit sekundis. Ainus lahendus on eraldusvõime vähendamine, kuid usume, et see pole Visual x jõudlusega võrdeline.

Nii et me täidame oma testide nimekirja, teeme järeldused ja räägime lõplikust kaalutlusest.

Otsus

Allpool on tabel kõigi RX 550-ga testitud mängude kokkuvõtliku jõudluse kohta, mis sisaldab ka Battlefield V-i, mis kahjuks ei alustanud selle kaardiga ja sai lõpuks No Wheeli.

Mäng / võrdlusalus FPS Md FPS Mn FPS Mx Pitser
Exoduse metroo 35 Ratas
Call of Duty Modern Warfare 33,2 23,6 46,7 Ratas
Lahinguväli V Pole rattaid
Forza Horisont 4 52,7 46,8 59,9 Ratas
Grand Theft Auto V 76,7 48,5 141,3 Rida Liso
Vikerkaare kuue piiramisrõngas 78,3 61,1 97,2 Sujuvad rattad
Counter Strike ĂĽlemaailmne rĂĽndav 207,6 21.4 342,6 Ăślimalt sile ratas
Jaoskond 37,4 25,1 48,4 Ratas

Pärast RX 550 jõudluse analüüsimist suutsime tõestada, et see oli tegelikult nii algtaseme videokaart, seda nii hinna kui ka jõudluse osas. Fakt, et me ei saanud mitmes mängus 40 FPS-st tõusta ja üks neist ei hakanud seda järeldust isegi tugevdama.

Sellegipoolest näitas laud mitmetes tiitlivõistlustes head esinemist, eriti GTA V-is, mille puhul võime oodata jõudlust testi all näidatud tasemest tublisti madalamal, mis oli suur üllatus.

Powercolor RX550 punane draakonPowercolor RX550 punane draakon

Kuid hoolimata headest üllatustest ja tulemustest, mida me lootsime, ei soovita me RX 550 lõpuks kõigile, kes ei soovi videokaardile palju raha kulutada, kuid miks?

Lihtne, AMD ise pakub väga sarnase jõudlusega APU-d (integreeritud videokaardiga protsessorit) ja te ei vaja selleks välist videokaarti. Ryzen 5 2400G leiate hõlpsalt R 800 dollarist ja see pakub juba sama jõudlusega protsessorit + videokaardid ning hind on odavam kui siis, kui ostsite kaks eraldi komponenti.

Lisaks võimaldab see teil tulevikus säästa rohkem raha videokaartidel, millel on rohkem jõudu osta, ja seega on see rohkem jõudlust, kulutades samal ajal vähem.

Ärge eksige, RX 550 pole halb kaart, kuid see osutus väga ebaõigeks valikuks, kuna AMD ise tõi turule uued tooted, mis olid eelmisel aastal väga head, ja muutis seega mõned vanad pakkumised pisut vananenuks. .

Soovitame lugeda: