contador gratis Skip to content

Kas tasub tellida YouTube Premium? Vaadake, kuidas testida tasuta

Kas tasub tellida YouTube Premium? Vaadake, kuidas testida tasuta

YouTube Premium on Google'i videote hostimise platvormi tasuline versioon. Tasuta avaldamisega kaasnevate eeliste hulgas on sisu kuvamine ilma reklaamita, võimalus alla laadida, et vaadata seda võrguühenduseta ja mängida oma mobiiltelefoni taustal.

Lisaks on klientidel ka juurdepääs voogesitatud YouTube Music ja Google Play Music ilma lisatasuta. Kasutajad saavad vaadata ka kõiki ettevõtte originaalseeriaid ja videoid, mida nimetatakse YouTube Originalsiks.

Kui olete huvitatud YouTube Premiumi eeliste tundmaõppimisest, saate seda enne tellimist kuu aega tasuta proovida. See teenus pakub sooduspakette ka õpilastele ja peregruppidele.

Telli YouTube Premium

Enne YouTube Premiumi tellimist on ühe kuu jooksul võimalik kõigi pakutavate teenuste tasuta prooviversioon. Kui otsustate lepingut mitte üles öelda, pikendatakse tellimust. Alles siis võetakse valitud makseviisi kaudu kasutajalt tasu.

1 Juurdepääs YouTube Premiumi lehele;

2 Klõpsake nuppu Tasuta prooviversioon;

YouTube Premium

3 Kui teie Google'i konto pole ĂĽhendatud, logige sisse;

4 Protsessi jätkamiseks teavitage oma CPF-i ja sünnikuupäeva. Järgige Kinnitus;

5 Järgmisel ekraanil küsitakse andmeid teie elukoha kohta. Sisestage oma aadress, naabruskond, linn, osariik ja postiindeks ning kinnitage aadressil Jätkake;

6 Nüüd peate sisestama oma krediitkaardi andmed. Ärge muretsege, et selle kuu jooksul ei võeta tasusid. Pange tähele, et arvelduse alguskuupäev on ainult järgmise kuu kohta. Kinnitage see Osta;

YouTube Premium

7 Teile saadetakse tervitussõnum, mis tähendab, et saate alustada YouTube Premiumi prooviversiooni.

Ärge unustage, et ühe kuu pärast võetakse liitumistasu automaatselt krediitkaardiarvele. Seetõttu on ideaalne meeldetuletusi teha mitmel kuupäeval vaba perioodi lõpu lähedal.

YouTube'i premium sooduspakett

Lisaks tavapärasele liitumisele pakub see teenus õpilastele ja perepakettide liikmetele erihindu. Kõrgkoolides õppivatele täiskoormusega üliõpilastele kehtivad allahindlused üliõpilastele.

Asukoha peab ära tundma Sheed ID digitaalne verifitseerimisteenus. Kui olete huvitatud, pääsete saidile juurde ja otsige oma ülikooli üles, et näha, kas olete nõus.

See tööriist kontrollib, kas sisestatud registreerimisnumber on kehtiv, et saaksite õpilasplaanid heaks kiita või mitte. Paketti on võimalik tellida kuni neljaks aastaks, andmeid on vaja kinnitada igal aastal.

Perepaketid on pisut kallimad kui üksikpaketid, kuid vastu võetakse kuni viis inimest samast perest. Liikmed peavad olema vähemalt 13-aastased ja elama samas majas. Google väidab, et aadress kinnitatakse elektroonilise registreerimisega iga 30 päeva tagant.

Pärast liitumist peavad omanikud kutsuma liikmed Google'i peregruppi ja jagama tellimusi. Kui te ei kuulu pererühma, selgitab ettevõte, kuidas oma rühma loomist jätkata.

Mida pakub YouTube Premium?

YouTube Premium pakub tasuta versiooni ees mitmeid eeliseid. Vaadake kõiki allpool:

Video ilma reklaamideta

YouTube'is on mitmesugust sisu, mida toodavad erinevat tüüpi inimesed. Nii video vaatamine kui ka hostimine on tasuta. Või peaaegu. Lõppude lõpuks maksavad teenused filmi alguses, keskel ja lõpus kuvatavad reklaamid.

Kui kasutajad valivad Premium-paketi, ei pea nad enam tüütute reklaamijatega tegelema. See tähendab videote vaatamist ilma reklaamideta alguses või keskel ning ribareklaamideta, otsingu ja reklaamide ülekatteta.

Laadige videod alla võrguühenduseta vaatamiseks

Nii nagu konkureeriv Netflix, saavad ka YouTube'i tasulised pakettkliendid videoid ja esitusloendeid alla laadida võrguühenduseta vaatamiseks ilma oma mobiilsideandmete paketti kulutamata. Protseduuri on soovitatav teha WiFi-võrgu abil.

YouTube Premium

Selleks sisestage lihtsalt teenusekonto mobiilseadme tasulisele kontole ja koputage allalaadimisikooni. Pärast allalaadimist salvestatakse sisu kausta Allalaadimised |, kaane sees Raamatukogu või Konto rakendus.

Mõned funktsioonid, näiteks kommentaarid ja märkimine ma armastan seda pole võrguühenduseta videotes saadaval. Sisu säilitatakse vähemalt kord 30 päeva jooksul, kuni kontole pääseb juurde teie koduriigi Interneti kaudu.

Esita video taustal

Kes ei pea kunagi YouTube'is videote vaatamise ajal WhatsApi sõnumeid avama ja peaks näitamise lõpetama? YouTube Premium kliendid ei pea seda dilemmat kannatama.

Tasuline pakett võimaldab filmidel taustal jätkata. See tähendab sisu miniatuurset vaatamist mobiilseadme muudele rakendustele juurdepääsu saamiseks. Kasutajad saavad ekraanil isegi pisipilte teisaldada.

Teise Premiumiks olemise eeliseks on asjaolu, et see ei lõpeta mängimist, isegi kui tema mobiiltelefoni ekraan on blokeeritud. Pilti enam ei kuvata, kuid heli mängitakse edasi.

YouTube Music Premium

YouTube Music Premium on Spotify omamoodi rivaal. Teenus voogesitatud miljonid muusikapalad ja muusikavideod ilma reklaamideta. Sellel platvormil on Androidi ja iOS-i versioonid ja veebirakendused.

Nagu videoteenused, saate sisu alla laadida, et seda võrguühenduseta kuulata ja vaadata. Kasutajad saavad esitada lugusid ka taustal ja valida, kas mängida ainult muusikat ilma videoid klippidesse laadimata.

YouTube'i originaalid

YouTube Originals on seeria ja film, mille on tootnud YouTube ja mida kuvatakse ainult platvormil. Sisu on saadaval veebiversioonides ja mobiilirakendustes.

YouTube Premiumi klientidel on juurdepääs reklaamideta videotele ja peatükkide vaatamisele enne teiste platvormide kasutajaid. Lisaks saavad nad alla laadida pealkirju võrguühenduseta vaatamiseks ja neil on eksklusiivne juurdepääs lisadele.

YouTube Premium

Teenus suleti 2018. aastal enam kui 65 omalavastusega ja 2019. aasta lõpuks pakkus see ligi 100 nimetust. Tähtsündmuste hulgas on sari Kobra Kaiüks spinoff klassikast Karaatne lapsja Päritolu, Olen sama looja teadlane Kadunud.

Samuti on dokumentaalfilme artistidest, nagu laulja Ariana Grande ja K-Pop BTS fenomen. Reaalsus on see, et võrreldes teiste omataoliste teenustega, näiteks Netflix ja Amazon Prime Video, on kataloog endiselt piiratud ja selle tõestuseks on mitu pealkirja.

Kas YouTube Premium on seda väärt?

See sõltub. Neile, kes vaatavad platvormil palju videoid ega suuda enam pidevat reklaamimist häirida, võib nende eemaldamine olla tõesti väga kasulik.

Isegi ilma reklaame nägemata olete YouTube'i kasutajad lemmikud saavad ka edaspidi kasu. Ettevõtte sõnul jagatakse liitumistasusid sisutootjatega. Ja mida rohkem videoid oma kanalil vaatate, seda rohkem raha saate.

Positiivne on ka valik vaadata filme miniatuurselt või jätkata intervjuude kuulamist isegi siis, kui mobiiliekraan on välja lülitatud. Sisu allalaadimine võrguühenduseta vaatamiseks on samuti suur vaatamisväärsus.

YouTube Premium

Kui soovite ka juurdepääsu teenustele voogesitatud muusikat ilma muid arveid maksmata, nii et tellimine võiks olla seda väärt. YouTube Music Premium ei jäta midagi teistele žanriplatvormidele, pakkudes rikkalikku videote ja lugude kollektsiooni.

Kui aga teie põhirõhk on originaalseriaalidel ja filmil, võiksite oodata pisut kauem. Praegu on kataloogis vähe väljendusrikkaid pealkirju ja väike arv lavastusi.

Kuidas YouTube Premiumi tĂĽhistada?

Kui pärast prooviperioodi saate aru, et te ei soovi tellimisteenusega jätkata, lõpetage see lihtsalt. Selleks avage tellimuste haldamise leht ja klõpsake nuppu Tühista seos. Kinnitage oma valik aadressil Jätkake tühistamist.

Vaadake ka, kuidas aktiveerida YouTube'i öörežiim ja muuta taust mustaks. Vaadake ka, kuidas kiirendada ja vähendada video kiirust YouTube'is.