Kas te ei soovi Dollify maksta? Avatari loomiseks leiate 5 tasuta rakendust

Kas te ei soovi Dollify maksta? Avatari loomiseks leiate 5 tasuta rakendust

Dollify on Brasiilias palavikuks muutunud. Looge avatari lihtsas rakenduses, mis võib elavdada armasid ja naljakaid koomikseid nukkude kujul kasutamiseks sotsiaalsetes võrgustikes. Kuid lisaks Dollify'le on ka mitmeid rakendusi, mis muudavad teie fotod huvitavaks ja loovad isegi uusi avatarisid. AppGeek teeb nimekirja viiest kõige lahedamast ja tasuta!

Kui olete rakendust Dollify kasutanud, teate, et pärast paari loomingut hakkab rakendus teid selle kasutamise jätkamiseks laadima. Kui te ei soovi maksta ja teete ikkagi sotsiaalsete võrgustike jaoks lahedaid avatarisid, kuvatakse meie loendis parimad tasuta rakendused.

1. Armsate nukkude avatari tegija

Looge avatarinukud nukuga Doll Maker

Erinevalt Dollifyst on see rakendus täiesti tasuta ja on nukkude ja nukkude kujul ka avatari tegija. Lisaks tähemärgi täielikule kohandamisele on muude võimaluste hulgas võimalik valida taust, riietus.

On nais- ja meessoost tegelasi, kõigil eeldusel, et tagatakse parimad võimalikud tulemused.

Lisaks on võimalik reguleerida erinevaid juuste stiile, silmi, kulme, suud. Isegi riideid ja keskkonnakaunistusi saab reguleerida!

Värvivariatsioonid on ka eristaja, kuna on võimalik luua avatarid, mis esindavad mitmekesisuse väärtuslikke aspekte. Seda kõike kaotamata armu sotsiaalvõrgustikes postitamiseks.

Laadige Androidi jaoks alla armas Doll Avatari tegija.

2. Boo – 3D-avatar

Looge Boo 3D abil avatari

Boo on rakendus teile 3D-avataride tegemiseks. Ehkki Dollify's on lõpptulemus seda tüüpi disainile väga lähedal, saab Boo abil nukke teha kõigi vajalike tööriistadega. Selle eesmärk on oma avatari realistlikuma ilme saamiseks.

D näojoonte, juuste, riiete isikupärastamiseks. Ei arvesta palju tööriistu pildi jaoks vajalike muudatuste tegemiseks. See rakendus toimib ka sotsiaalse võrgustikuna, kus saate suhelda teiste kasutajate avataridega!

Kuid peamine vahend selfide muutmiseks valmis 3D-avatarideks. Lihtsalt avage rakendus ja valige kaamera. Pilte tehes saate peaaegu kohe teha nukke Internetis kasutamiseks. Suurepärane neile, kellel pole palju kannatlikkust skulptuuride käsitsi valmistamisel.

Boo allalaadimiseks valige opsĂĽsteem: Android / iOS.

3. Merineitsi avatar

Looge näkineid koos Mermaids Avatari abil

Kui olete loonud Dollify abil avatari, siis teate, et selle rakenduse peamine funktsioon on nukkude või nukkude funktsioonidega piltide loomine. Aga kui te ei taha selline välja näha, kuidas oleks lood rakendusega, mille eesmärk on muuta näkid veebipõhiseks avatariks?

Merineitsi avatari abil saate merineitsi tegelase animeerida ja seda oma maitse järgi kohandada. On mitmeid stiili, juuste, värvide jms valikuid. D kujundada oma merineitsi ja näidata oma kujutlusvõimet ja armastust moe vastu!

Mermaids Avatari allalaaditav versioon on saadaval Androidi jaoks.

4. Otseportree tegijad

Looge portreepildi abil autoportreesid ja avatarisid

Kui soovite teha tõelist autoportree, kuid karikatuurses õhkkonnas, võib Direct Portrait Maker olla ideaalne valik.

Kahe valikuga – ĂĽks naistele ja teine ​​meestele – saab mõlemat kasutada. Rakendus pakub mitmeid kohandamisvõimalusi.

See rakendus on huvitav mitmesuguste tööriistade tõttu, peaaegu justkui saaksite isegi kunsti teha. Parim on raputada sotsiaalseid võrgustikke. Facebook ja Instagram saavad olema palju lõbusamad!

Reaalajas portree tegija: tĂĽdrukud ja reaalajas portree tegija: Poisid saavad alla laadida poistele, saadaval Androidi ja iOS-i jaoks.

5. Bitmoji

Looge avatari Bitmoji abil

Bitmojitil on mitu funktsiooni avataride jaoks ja muud tüüpi kleebised, mida saate kasutada sõnumites ja suhtlusvõrgustikes.

Selle rakenduse abil saate luua isikupärastatud avatarid, kuvades erinevaid nahavärve ning juuste- ja silmavärve. Üksusi jaotatakse mitmesse kategooriasse ja avatarit saab siiski animeerida, nii et teie looming saab ellu!

Laialdaselt kasutatav neile, kellele meeldivad sõnumitoojad, näiteks Snapchat, võimaldab Bitmoji avataride integreerimist kleebisriba, et edendada teie vestlust Internetis! Muidugi saate kõike sotsiaalvõrgustikes jagada.

Bitmoji allalaadimiseks valige opsĂĽsteem: Android / iOS.

Nüüd, kui teil on Dollify jaoks alternatiive, saate luua kõige erinevat tüüpi tähemärke. Ja kui soovite rohkem teada selle žanri teiste rakenduste kohta, võite avatari loomiseks vaadata meie muude rakenduste loendit. Kui teile meeldib, vaadake seda rakendust, et muuta fotod karikatuurideks!

Emerson Machado

Kirg teaduse ja tehnoloogia vastu. Ta on töötanud Internetis sisu, tehisintellekti, autonoomsete autode, robotite, pideva innovatsiooni ja isegi kvantarvutite tootmisel! Samuti armastab ta kultuuri, reisimist, ühiskonda ja peaaegu ilmselgeid geid: Marvel, Harry Potter, Star Trek jne.