Kas te ei soovi raisata palju aega video kompileerimise redigeerimisele?  Selle probleemi eest hoolitseb rakendus Lomotif

Kas te ei soovi raisata palju aega video kompileerimise redigeerimisele? Selle probleemi eest hoolitseb rakendus Lomotif

Aastavahetus on peaaegu käes, nagu ka päeva tähistavad videod ja fotod. Öö parimate hetkede koostamisel saab valida rakenduse Lomotif, mis võimaldab teil mitu lühivideot ja taustamuusikat ilma midagi redigeerimata kombineerida.

Alustamiseks peate importima videod või fotod, mille soovite kompileerida, ja lisama meeldiva muusika. Selle käsutuses on tasuta raamatukogu, kus on miljoneid laule.

Pärast seda ülesannet koostab rakendus teile video, ei vaja redigeerimist. Kui te pole aga lõpptulemusega rahul, saate teha kõik teie arvates vajalikud kohandused, näiteks kärpimine ja üleminekud. Saadaval olevate erinevate funktsioonide hulgast saate valida filtrid ja lisada kooste tähti.

Kui rakendus on valmis, võimaldab see teil sisu jagada otse sotsiaalsetes võrgustikes nagu Instagram ja Facebook. Rakendus on tasuta ja selle saab alla laadida Google Play poest ja App Store’ist.