Kas te pole veel proovinud oma nime Marsile panna?  On uusi võimalusi

Kas te pole veel proovinud oma nime Marsile panna? On uusi võimalusi

Viimastel aastatel on olnud vähemalt kaks võimalust tagada Marsi sisenenud kiibile Interneti-kasutajanimede registreerimine ja nüüd avab Põhja-Ameerika kosmoseagentuur huvilistele registreerimised uuesti.

Järgmine missioon väljub 2020. aasta juulis ning Mars 2020 maandub plaanipäraselt Marsil 2021. aasta veebruaris, kandes selleks loodud loodud veebisaidil Saada oma nimi Marsi registreerunute kiipi.

Registreerunutel on õigus isikupärastatud pardakaardile, mida nad saavad sotsiaalvõrgustikes jagada, kuid saavad teenida ka miile. Kontol võivad olla juba varasemad punktid, kui olete varem NASA-s “reisinud”.

Miilid (või kilomeetrid) määratakse iga lennu kohta. NASA InSighti missioonil Marsile lendas ĂĽle 2 miljoni nime, mis andis igale “reisijale” umbes 300 miljonit pĂĽsilenduja miili, kokku ligi 500 miljonit pĂĽsilenduja miili.

See on algatus kodanikuaktiivsuse edendamiseks ja pole tõendeid, et NASA lubaks Marsi reisi ostmiseks miile kasutada, kuid seda ei tea kunagi.

Selle töö kirjutamise ajal oli oma nime registreerinud ligi 30 tuhat inimest, peamiselt Põhja-Ameerika kasutajad.

Nime salvestamise projekt ise on uudishimulik. NASA Norras Jet Propulsion Laboratory (JPL) Micro Jet Device Laboratory (JPL) Pasadenas, Californias graveerib ränikiibile kirjutatud nimed nii, et teksti read oleksid väiksemad kui tuhandik juukselaiusest. inimesed (75 nanomeetrit).

Selles suuruses võis peenraha suurusele mikrokiibile kirjutada üle miljoni nime. Kiip (või kiip) sõidab Mars 2020 roverit klaasist katte all.

Sellele missioonile saab registreeruda kuni 30. septembrini. Mul on juba pardakaart olemas.