contador gratis Saltar al contenido

Kas teate, kuidas "Mis juhtub, Siri" töötab mitmes seadmes?

Spetsiaalselt Siri jaoks loodud seadmete avatud tähed

A Siri olemas peaaegu kõigis Apple'i seadmetes. Macis, Apple Watchis ja Apple TV-s peate kella virtuaalse assistendiga suhtlemiseks vajutama nuppu. "Ja, Siri" (Hei, Siri), kuid ainult siis, kui tõstad randme üles ja aktiveerid ekraani.

Äsja turule tulnud iPhone'ides, iPadis ja HomePodis kuulab Siri tähelepanelikult, oodates vaid käsu "E a, Siri" käivitumist seni, kuni see suvand on aktiveeritud Siri ja otsinguseaded. Aga kui teil on need kolm seadet teie kõrval ja ütlete võlusõnu, milline neist vastab? Sest Apple otsustas sellele küsimusele vastata.

Öeldes "Tere, Siri", suhtleb seade kiiresti Bluetoothi ​​abil, et teha kindlaks, milline peaks teie päringule vastama. Seade, mis kuulis parimat fraasi või teie käes olevat, vastas äsja.

HomePod reageerib oma loomulike omaduste tõttu (alati ühendatud, mikrofon, mis on optimeeritud enda kaugkuulamiseks jne), suurema osa ajast, isegi kui läheduses on muid seadmeid. Seda muidugi juhul, kui selles on Siri seade inglise keele jaoks konfigureeritud, kuna HomePod ei räägi veel portugali keelt.

HomePod

Kui soovite Siri kasutada teatud seadmetes (nt teie iPhone), tõstke seade üles äratama, vajutage Siri kasutamiseks nuppu Kodunuppu või koputage ekraani (iPhone X puhul).

Kui teie iPadil on näiteks Bluetooth välja lülitatud või kui see asub väljaspool muude seadmete sideala, saab teie iPad kõnedele vastata ka HomePodi või iPhone'i abil. Teine stsenaarium, mis võib koos probleemidega, mis selles seadmetevahelises suhtluses tekkida võivad, olla vastus teie tarkvarakõnele, nii et proovige kõiki oma seadmeid õigesti värskendada, käitudes olemasoleva opsüsteemi uusima versiooniga.

Kui te ei soovi, et teie iPhone või iPad vastaks "Hei, Siri", asetage see lauale ekraaniga allapoole.

HomePodis saate rääkida "Hei Siri, lülitage välja" Hei Siri "" ("Nii, Siri, lülita välja, Siri") või Lülitage rakenduse Home seadetes HomePod välja Kuulake Hei, Siri välja (Lülitage rakenduse Home sättes HomePod välja Ea, Siri). Funktsiooni taasaktiveerimiseks puudutage ja hoidke all HomePodi ülaosa, siis öelge "Lülita sisse Hei, Siri" ("Ühenda E, Siri").

Seal on kõik hästi lahti seletatud.

Fireball Online'i kaudu