Kas teate värvikaid Facebooki sõnumeid? Nüüd saate seda kasutada ka WhatsAppis

Kas teate värvikaid Facebooki sõnumeid? Nüüd saate seda kasutada ka WhatsAppis

Brasiilia populaarseim sõnumitooja saab uudiseid sel nädalal. Läheme kohe nende juurde!

Uued olekuvalikud

Kommenteerisime seda mõnda aega Telli WhatsApp nende funktsioonide rakendamine, mis kõik ja kõik suhtlusvõrgustike rakendused ja / või sõnumitoojad on Snapchatilt kopeerinud: olek lugudega fotodel / videotes, mis kaovad 24 tunni pärast. Sel nädalal lisasid nad teile veel ühe võimaluse end väljendada: värvikirevaid sõnumeid, nagu need, mis on saadaval Facebookis.

WhatsApi olek

Seal saate kirjutada mida iganes soovite. Sisestage lihtsalt vahekaart "Olek", puudutage pliiatsiikooni ja alustage mängimist (kirjutamine, fontide, värvide muutmine, emotikonide, linkide lisamine jne). Pärast seda võite jätta teate, et kõik teie kontaktid saaksid seda näha (kui nad muidugi sisenevad vahekaardile Olek) või edastada selle otse soovitud inimesele / rühmale.

Tuleb märkida, et soovi korral saate avada avades selle, kes näevad teie olekuvärskendusi WhatsApi privaatsusseadetes Konto seadete privaatsuse olek. On kolm võimalust:

  1. "Minu kontakt"
  2. "Minu kontakt välja arvatud"
  3. Jagage ainult:

Samuti saate teada saada, kes teie oleku värskendust näeb, koputades värskenduse allosas asuvat silmaikooni. Lisaks, kui näete kellegi olekuvärskendust, on teil vastamisnupp, et kommenteerida mõnda fotot, videot või GIF-i; seda puudutades saadetakse teie sõnum WhatsApi vestluses olekuvärskenduste pisipiltidega.

Olek veebi- või töölauarakendustes

Lisaks ülaltoodud uudistele värskendatakse ka WhatsApp Web (millele pääseb juurde veebiaadressil web.whatsapp.com URL) ja WhatsApp Desktop.

WhatsApi olek

Uudsus, et nüüd kuvatakse teie eelmises olekus jagatud kontaktlugu, näete seda ainult mobiilirakenduse kaudu.

WhatsApi number

Võib-olla ei teie ega teie kontaktid kasuta WhatsApi olekufunktsiooni, kuid uskuge või mitte: Mark Zuckerbergi sõnul kasutab miljard inimest Messengeri ja rohkem kui 250 miljonit jagab oma lugusid WhatsApi oleku kaudu teabe edastamiseks Reuters.


WhatsApp Messengeri rakenduse ikoon


Rakenduse ikoon

sisse

Versioon: millal (NAN B) vajab või parem

läbi 9to5Mac: 1, 2