Kas teie dual-sim-nutitelefon võtab vastu kaks kõnet korraga?

Saage aru, kas ma töötan teie dual-sim-nutitelefoniga samaaegselt mõlema kiibiga, tean paremini Dual Standby ja Full Active tehnoloogiat.

Kahekiibiliste seadmete kasutamine Brasiilias on muutunud tavapäraseks ja ei tekita enam veidrusi. Kuid rohkem kui ĂĽhe reaga kasutajad pole kunagi kuulnud fraasi “Teil on kaks lauset, kuid keegi ei saa teiega rääkida! See on alati olnud käeulatusest väljas“? Dan vastutab teenuse, katte või kiibi eest, kuigi tegelikult on kaebuse esitajatel ilmselt õigus … Oota, kuidas? ?!

Jah, paljudel meist on seadmeid, mis võimaldavad korraga kasutada kahte kanalit, kuid vähesed teavad täpselt, kuidas need töötavad. Alustuseks on kahe kiibiga seadmete jaoks kaks erinevat tehnoloogiat. Ühte nimetatakse Kahekordne ooterežiim või DSDS (Dual Sim, Dual Standby) ja on kõige tavalisemad. Teisi tehnoloogiaid nimetatakse Täielikult aktiivne või DSFA (Dual Sim, Full Active) ja eksisteerib vähemates seadmetes. Mõistke, mida kumbki pakub:

Kahekordne ootereĹľiim

See tehnoloogia võimaldab mõlemal kiibil olla aktiivne, kui seade on aktiivne valmis, kuid ainult üks neist on aktiivne, kui seade on sisse lülitatud. Sel juhul, kui keegi helistab teisele kiibile, saab ta teate väljastpoolt operaatorit. See on Brasiilias müüdavate kahe kiibiga telefonide jaoks kõige enam kasutatav tehnoloogia.

Täielikult aktiivne

Nagu nimigi ĂĽtleb, on mõlemad kiibid kogu aeg aktiivsed, isegi kui ĂĽks on ĂĽhendatud, saab teine ​​vastu võtta teise kõne. Seda tehnoloogiat leidub tavaliselt kahe kiibi konfiguratsiooniseadmetes.kallis“. Otsingu käigus ei leidnud me seadet ĂĽles Dual Sim täisaktiivne mĂĽĂĽakse ametlikult Brasiilias.

Kuidas siis teada saada, kas teie seade on DSDS või DSFA?

Kõigepealt tuleb kontrollida seadme spetsifikatsioone. Selle seadme pakendil on hoiatanud paljud kaubamärgid Kahekordne ooterežiim või Täielikult aktiivne, teised jätavad teabe välja, siis muutub see raskemaks. Allpool on loetelu mõnest seadmest Kahe SIM-kaardiga seda Showmetech testitud ja millist tehnoloogiat ta kasutab:

Eksam

Teine võimalus on teha sirgjooneline ja väga lihtne test. Selleks vajate küljele veel kahte telefoni Kahe SIM-kaardiga.

  1. Valige üks oma Duali numbritest, vastake ja jätke rida aktiivseks (aktiivseks).
  2. Võtke teine ​​telefon ja helistage Dual Simis teisele numbrile. Vaadake, kas helistate. (ilmub ekraanile ja kuulete eristavat helisignaali)

2.1 Kui signaal on vahemikust väljas või välja lülitatud, on see kahekordne ooterežiim (DSDS).

2.2 Kui teine ​​liinikõne esimesega saab kõne, on see täisaktiivne (DSFA).

Tehke test ja öelge meile, mis on teie seade ja mis see on DSDS või DSFA.